Rüyada küçük enik görmek

Rüyada küçük enik görmek gerçek yaşamınızda da bir seyahat yapacağınıza, yönetici koltuğuna yükseleceğine ve çok verimli geçecek bir meslek hayatı olacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine, yüzünün de güleceğine, dertlerinin sona ereceğine, kötü kişiler yüzünden hiç istemediği durumlara düşeceğine, maddi ve manevi açıdan büyük bir boşluğa düşeceğine, atılan adımların zarar getireceğine, kazancın yarı yarıya düşeceğine ve aile bireyleri arasında çeşitli tartışmalar yaşanacağına, çok zor bir yoldan geçeceğine, kafasındaki her soruya cevap bulacağına alamet eder.

Rüyada küçük enik gördüyseniz:

  • Herşeyi abartmayın.

Rüyada küçük enik görmek duygularının karşılığını alamayacağına ve tutulduğu kara sevda nedeniyle uzun süre kendine gelemeyeceğine, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada enik emzirmek çok daha kötü durumlara düşüleceğine, sevilmeyen bir kimseden borç alınacağına, yarınlarına umutla bakacağına yorulmaktadır.

Rüyada yavru enik görmek eş, dost ya da akraba ile ilgili olarak alınacak kötü haberlerden ötürü çok zor zamanlar geçirileceğine, herkesin sevdiği ve saydığı bir kişi olacağına, takdir edilip her konuda destek göreceğine tabir olunur.

Rüyada enik köpek görmek geçimini daha rahat sağlayacağına, hayal ettiği şeylere kavuşacağına delalettir.

Rüyada enik görmek gerek görürse insanların içine fitne sokacağına, kendisinden beklenen her şeyin karşılığını fazlasıyla verecek olan rüya sahibinin vicdanen son derece rahat olacağına delalet eder.

Rüyada siyah enik borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişiler ile mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına yorulur.

Rüyada enik öldürmek samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine ve belki işle ilgili bir ortaklık kurulacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok rahat edeceği bir döneme gireceğine işarettir.

Rüyada beyaz enik görmek hiç tahmin etmediği kadar iyi bir çalışmaya yardımcı olacağına, çok zor bir durumun üstesinden geleceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments