Rüyada küçük karpuz almak

Rüyada küçük karpuz almak yeni işlere atılma fırsatı elde edeceğine, refah düzeyinin hiçbir zaman azalmayacağına, elinin darlığa düşmeyeceğine, başarılarının sürekli olacağına, uzun soluklu bir işe girileceğine, şaşkın olacağına, çaresiz durumlara düşeceğine, böylelikle yere daha sağlam basmayı başaracağına, istenmeyen bazı olayların yaşanacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin yaşanacağına, haksızlıklara maruz kalınacağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, hane içerisine nifak tohumları serpileceğine, güzel bir hayata sahip olunacağına, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada küçük karpuz almak gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız başarmak istediğiniz işleri karışık hale dönüştürebilir.

Rüyada küçük karpuz almak hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına, kazancının artacağına delalet eder.

Rüyada küçük karpuz yemek kendisine akıl hocalığı yapan kişilerden büyük darbeler alacağına, yaptığı bir projede büyük zararlara uğrayacağına inanılır.

Rüyada yeşil küçük karpuz görmek bundan sonra her türlü adımı kendi bildiği gibi atacağına ve sadece kendi yüreğinin sesini dinleyeceğine, sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine inanılır.

Rüyada küçük karpuz görmek gerçeklere yüz çevrileceğine, ortaklar varsa onlarla daha iyi bir uyum içinde çalışılacağına yorulmaktadır.

Rüyada küçük karpuz görmek ne demek sorunlarının sürekli artacağına, zarar edeceği bir döneme gireceğine, rızkın günden güne genişleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada karpuz tarlasında karpuz görmek alacağı bazı yardımlar sayesinde çok hayırlı ve güzel işlere gireceğine, onlardan büyük hayır göreceğine tabir olunur.

Rüyada karpuz içinde karpuz görmek huzurunun ve başarılarının da kalıcı olacağına, güzel bir iş fırsatına rivayet etmektedir.

Rüyada küçük karpuz taşımak allah’ın sevdiği kulları arasına gireceğine, kendisine yeni bir hayat düzeni kuracağına ve bu düzende yeni insanlara da yer vermeyeceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments