Rüyada kulağını kepçe görmek

Rüyada kulağını kepçe görmek çevresinin kalabalıklaşacağına ve sosyal ilişkilerinin de daha canlı ve daha güçlü hale geleceğine, yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına ve elindeki bu yeteneği çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kısa zaman içinde işinde yükseleceğine, iş hayatında çok büyük başarılara imza atacağına, yalancı bir kişi ile istemeden kurulan bir ortaklığın zarar görmeden bozulacağına, maddi olarak uğradığı zararların birkaç katını kazanacağına, alacağı hayırlı kararların geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine, karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına, onlar yesin diye ekmeksiz kalmayı göze alacağına, önemli hastalıkları ya da içinden çıkılmayacak sorunları olmayacağına tabir olunur.

Rüyada kulağını kepçe gördüyseniz:

  • Maceraya atılmak, yeni şeyler öğrenmek, yeni yerler görmek istiyorsunuz.

Rüyada kulağını kepçe görmek dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, bekarlar için de evlilik tarihi almaya, sözlenmeye ya da nişanlanmaya delalet eder.

Rüyada kepçe mutluluktan, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine, böylece çıkabilecek problemleri kısmen de olsa bertaraf edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kepçe sürmek muzdarip olunan herhangi bir rahatsızlık varsa eğer çok kısa süre içinde tedavi edileceğine, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, çalışma esnasında gösterilecek başarı sayesinde yönetimden çok büyük övgüler geleceğine delalettir.

Rüyada kepçe arabası zamanını çalan ve moralini bozan kişilerden uzaklaşacağına, yaptığı çalışmaların rağbet görmeyeceğine işaret eder.

Rüyada kepçe kaşık yapılan hataların yakında telafi edileceğine, korkularından kurtulacağına delalet eder.

Rüyada kepçe ile kazmak olağan üstü ya da garip sayılabilecek hiçbir olayın yaşanmayacağına, her birine ayrı ayrı teşekkür edeceğine ve çok büyük bir mutluluk ve huzur ortamı sağlayıp iş hayatında daha başarılı olunmasına çalışacağına tabir olunur.

Rüyada kepçe binmek rahatsızlık veren bir durumdan kurtulup kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, manevi tatmini İslamiyet’te bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada traktör kepçe görmek zorluk çekilen konularda düze çıkacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments