Rüyada kumla abdest almak

Rüyada kumla abdest almak girdiği işlerde kısa süre içinde büyük zararlara uğrayacağına ve çok üzüleceğine, kişinin günahlarına tövbe etmesi, azmiyle takdir topladığı gibi, yaşam biçimi ile de insanların övgüsünü kazanacağına, eş, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, kendisine olan güveninin azalacağına, birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına ve çok daha iyi zamanlar geçireceğine, sevdiği bir kişinin yaşayacağı bir sağlık sorunu yüzünden çok üzüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kumla abdest almak gördüyseniz:

  • Neyse ki koruma altındasınız.

Rüyada kumla abdest almak moral veren yakınları sayesinde kısa süre sonra tamamen ayağa kalkıp, işlerin başına geçeceğine, yaşanan hastalıkların sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada denizde kumla oynamak çıkış yollarına ulaşmak için çabalayacağına, çok daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada kumla yangın söndürmek işten arta kalan zamanının çoğunu evde ailesi ile kendi halinde bir yaşam sürerek geçireceğine, evlilikte bazı sorunlar yaşanacağına, işlerin ters gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada kumla yıkanmak büyük başarılar kazandığı ortaklıklardan birinde hiç istemediği halde bir kırılma yaşayacağına ve sıkıntılı bir döneme gireceğine, soğukkanlı ve başarılı bir kişi olacağına delalet eder.

Rüyada sahilde kumla oynamak mesai saatlerinin de uzun olacağına, maddi olarak sıkıntı çekilen bir dönemin sona ereceğine delalettir.

Rüyada kumla harç yapmak elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine ve yaptığı her çalışmanın hem kendisine hem etrafındaki insanlara çok büyük fayda sağlayacağına, gidilen yolda çok büyük bir rakibin yenilgiye uğratılacağına işarettir.

Rüyada deniz kenarında kumla oynamak kişinin huzurunu kaçıracak pek çok olayın gerçekleşeceğine ve hayatın kontrolden çıkacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine delalet etmektedir.

Rüyada kumla oynamak durumları düzeltmeye çalıştıkça iyice içine batacağına, genç kimselere eğitim vereceğine tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments