Rüyada kurbağa derisi

Rüyada kurbağa derisi maddi ve manevi olarak çok zor günler geçireceğine, yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda zararlara uğrayacağına, kötü duygularını yeneceğine ve huzurlu olacağına, kendisini çok şanssız ve kısmetsiz olarak göreceğine bunun da onun bazen isyan etmesine, üzülmesine, sinirlenmesine ve gözyaşı dökmesine neden olacağına, gönül hoşluğunu yakalayacağına, çektiği sıkıntıların daha da artacağına, bir süre daha sıkıntı çekeceğine, verdiği vaatleri yerine getireceğine, eşler arasındaki soğukluğun ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada kurbağa derisi gördüyseniz:

  • Kendinize zaman ayırın.

Rüyada kurbağa görülmesi ondan hem fikir ve tecrübe anlamında hem de sahip olduğu maddi imkânlar anlamında faydalanacağına ve hayır göreceğine, dileklerinin kabul olacağına tabir olunur.

Rüyada kurbağa pişirmek eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, çok büyük adımlar atılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kurbağa derisi asla dert yüzü görmeyeceğine, başka yatırımlar gerçekleştirmeyeceğine inanılır.

Rüyada kurbağa emzirmek zararlı bir kişi ile uğraşılacağına, hayır getirecek bir işin sıkıntı yaratacak bir hal alacağına, kötü bir duruma sebep olacak bir adım atılacağına, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine, genellikle girişilen her türlü işin uzun ömürlü olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kurbağa yutmak herkesi hayrete düşürüp, hüsrana uğratacağına, ağız tadı içinde ve afiyette yaşayacağına yorulur.

Rüyada kurbağa ısırmak dualarının kabul olacağına, terfi alamayacağına alamet eder.

Rüyada kurbağa olmak yaşadığı yokluğun biteceğine, gireceği çok büyük bir işten maddi ve manevi olarak çok büyük zarar görmüş olarak çıkacağına, attığı her adımda daha kötü durumlara düşeceğine delalet eder.

Rüyada bir eve kurbağa girmesi elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine ve adını duyuracağına, çok uzun bir zaman boyunca yaptığı bu çalışmaların ekmeğini yiyeceğine ve yeni çalışmalar ortaya koyacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments