Rüyada kurbağa pişirmek

Rüyada kurbağa pişirmek önemli işlere imza atacağına, aile hayatında ve iş hayatında çok güzel günler görüleceğine, iş dünyasında büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, büyük bir zenginliğin kapısının açılacağına, takıntılı bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, daha sonra ortaklığın bozulacağına ve yola tek başına devam edileceğine, aileye yeni bir bebeğin katılacağına, maddi kayba uğrayacağına, dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, üzüntüsünü ve acısını kalbine gömeceğine, iş hayatında kendi işini kuracağına alamet eder.

Rüyada kurbağa pişirmek gördüyseniz:

  • Seçenekleriniz çoğalıyor.

Rüyada kurbağa avlamak hayatının karışacağına, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, yeni bir iş konusunda yakın bir arkadaşla ortaklık kurulacağına işarettir.

Rüyada tuvalette kurbağa işlerinde büyük kazançlar elde edeceğine, dayanışma, barış ve sevgi ortamında bulunacağına işaret etmektedir.

Rüyada kurbağa emzirmek daha sonra kendisi için çok uygun olduğunu düşündüğü bir karar vereceğine, çok mutlu bir hayata sahip olacağına ve kısmet dolu işlere gireceğine tabir olunur.

Rüyada kurbağa basmak kötü işlere girmeyeceğine, aile hayatının kötüye gideceğine işarettir.

Rüyada bir evi kurbağa basması haksızlığa uğramış bir arkadaşa destek olunacağına, alınan kararlar sayesinde girilen bir işte çok iyi bir noktaya gelineceğine, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Rüyada kurbağa istilası gelişim içine girileceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşanacağına, büyük bir başarı göstereceği bazı çalışmalar gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kurbağa kusmak yakın bir zaman içinde atacağı doğru ve kararlı adımlar sayesinde çok büyük ve çok hayırlı bir hayata kavuşacağına, çok büyük ve sıkıntılı bir döneme girilecekken bir dostun yardım etmesi ile bu durumdan kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada kurbağa olmak rahatın ve konforun yerine geleceğine, birçok doktorun kontrol etmesinden ve birçok tedavi uygulandıktan sonra iyileşecek olan rüya sahibinin artık sağlığına çok dikkat edeceğine delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments