Rüyada kurban kesen görmek

Rüyada kurban kesen görmek hayal kırıklığına, yapacağı planların altüst olacağına, mutluluktan, sağlıktan, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine, kendisi için isabetli kararlar alacağına, eksikliklerin tamamlanıp, tüm planların zamanında neticeleneceğine, zor zamanların geride kalacağına, işlerin açılacağına, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, yeni mekânlara gireceğine ve yeni işlere atılacağına, başarıların çok kısa bir sürede rüya sahibinin kapısını çalacağına, ortalığın karışacağına inanılır.

Rüyada kurban kesen gördüyseniz:

  • Spor yaparak veya hareketli bir aktiviteyle bunu üzerinizden atın.

Rüyada kurban kesen görmek hiçbir önemli sorunun olmayacağına, illet hastalıklara tutulmayacağına, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, iş konusunda deneyimli biri ile kurulan ortaklığın işleri çok iyi yerlere getireceğine delalet eder.

Rüyada kurban kesen insanlar görmek fesat ve kötü kimselerden olacağına, şansın ve kısmetin kapanacağına yorulmaktadır.

Rüyada kurban kesen kadın görmek umutlarının da tükeneceğine, yaşamına yeni bir yön verme olanağına sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kurban kesen kişi görmek yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına, sevdiği kişiler ile daha çok vakit geçireceğine delalet eder.

Rüyada kurban kesen birini görmek kazanılan başarılar sayesinde insanların dikkatinin çekileceğine, yeni ortamlarda popüler bir kişi olup, herkesin ilgisinin çekileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kurban bayramında insan kurban etmek zengin olmak için suç işlemekten de çekinmeyeceğine, pişman olacağı şeyler yapacağına alamet eder.

Rüyada kurban bayramında kurban kesildiğini görmek çok büyük olmasa bile zarara uğrayacağına, mesleğinde yabancılarla el sıkışacak ve anlaşmalar yapacak duruma geleceğine, adının ülke dışında yayılacağına delalet etmektedir.

Rüyada kurban bayramı kurban kesmek sağlık sorunlarının uzaklaşması ile kişinin keyfinin yerine geleceğine, hayalkırıklığı yaşayacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments