Rüyada küs olduğun biriyle yemek yapmak

Rüyada küs olduğun biriyle yemek yapmak karşısında kendisinden yardım isteyen birinin olacağına, projelerin gereken ilgiyi görmeyeceğine, kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına, imkânların gün geçtikçe daha genişleyeceğine, eline geçen fırsatları boş yere bir şekilde harcadığına ve çok üzüleceğine, iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine, dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine, hanesinde eşi ile sürekli tartışacağına, büyük savaşların yaşanacağına, kıtlığın meydana geleceğine alamet eder.

Rüyada küs olduğun biriyle yemek yapmak gördüyseniz:

  • Aldığınızdan çok vermek zorunda kaldığınız ya da halen sıkıntı yaratan bazı düzenleme, iş birliği, ilişki veya anlaşmalarla ilgili yeni durumlar veya olanaklar yüzünü gösterebilir.

Rüyada küs olduğun biriyle aynı masada yemek yemek sıkıntılarından ve sorunlarından eser kalmayacağına, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına delalet eder.

Rüyada küs olduğun biriyle yemek yapmak maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, kısa bir süre sonra depresyona girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada küs olduğun biriyle et yemek kısmetinin kapanacağına, işinden ekmeğinden olacağına, bununla kalmayarak iflas edeceğine, nankörlük, vefasızlık, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına delalet eder.

Rüyada küs olduğun biriyle ekmek yemek yönetici olacağına, bahtının ve geleceğinin kendisi için çok hayır getireceğine, müjdeli gelişmeler yaşayacağına ve hayatının en güzel günlerini geçireceğine alamet eder.

Rüyada küs olduğun biriyle pasta yemek dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine, rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada küs olduğun biriyle yemek yediğini görmek sıcak, güzel ve hayırlı bir yuvasının olacağına, işlerinde büyük kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada kavgalı olduğun biriyle yemek yemek maddi açıdan büyük zorluklar yaşanacağına, bazı sorunlar yüzünden rakiplerin ya da düşmanların sevineceğine, maddi olarak çok zarar edileceğine ve kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına delalet eder.

Rüyada küs olduğun biriyle yemek yemek sıkıntıların zamanla çözüleceğine, hayal kırıklığı yaşanacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Rüyamda küs oldugunu görümce le tavuk pişiriyordum

Anonim

Rüyamda eski dostum, 1 yıldır da düşmanım olan bir kişi, böyle şeflerle beraber yemek yapıyordu. Ben de ona yardım etmek için soyulması gereken salam paketlerini soyup veriyordum. Beni acele ettiriyordu.