Rüyada kuş tavuk görmek

Rüyada kuş tavuk görmek uzaktaki bir akrabadan çok güzel ve hayırlı bir haber alınacağına, üzerinde düşünülen bir çalışmanın büyük kazanç sağlayacağına, özellikle akraba çevresindeki bir bayanın kişinin mutluluğuna gölge düşürecek işlerde bulunduğunun farkına varılacağına, yalanların ve kırıcı konuşmaların kişiyi yıpratacağına, işlerinde çok zor zamanlar geçireceğine, fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğine, büyük aşamalar kaydedeceğine, çok daha iyi yerlere geleceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, öfkeli hareketlerde bulunacağına delalettir.

Rüyada kuş tavuk gördüyseniz:

  • Belli şekilde davranmanız ya da belli yönde ilerlemeniz konusunda ısrarcı olan kişilerle uğraşmanız gerekebilir.

Rüyada tavuk ve tavuk yumurtası görmek maddi olarak çok zor bir döneme gireceğine ve büyük bir zarara uğrayacağına, rızkının çeşitleneceğine işaret eder.

Rüyada tavuk kümesi ve tavuk görmek uzunca bir süre boyunca kendisini toparlayamayacağına, sorunlarından kurtulacağına işarettir.

Rüyada tavuk ve tavuk kümesi görmek bazı kötü kişilerle muhatap olacağına, isyan edeceğine işaret eder.

Rüyada tavuk tavuk görmek amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine, günahkâr olacağına işaret etmektedir.

Rüyada çiğ tavuk eti dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine, evli ise çocuk sahibi olacağına işarettir.

Rüyada tavuk but yaşadıklarından ötürü çok stres ve baskı altında kalacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tavuk çiğ hayata küseceğine, hanesindeki birlik ve beraberliğin artacağına, aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine delalet eder.

Rüyada tavuk pisliği elinde bulunan işten ayrılmak zorunda kalacağına, tüm sıkıntılarını ve dertlerini geride bırakacağına işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.