Rüyada kuyudan su almak

Rüyada kuyudan su almak uzunca bir süre bu hastalık ile uğraşacağına, ancak karşısına çıkan bazı sevimsiz olaylar yüzünden etrafındaki insanlar ile tartışacağına ve sinirlerinin yıpranmış olmasından dolayı sevdiği kişileri biraz üzebileceğine, insanlar tarafından çok sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olacağına, temize çıkacağına, korkulan bir durumla karşılaşılacağına, her işte kendisi kadar ailesinin de onayını alma ihtiyacı içinde olan rüya sahibinin izlediği yolun doğru olduğuna ve kar dolu işler sonrasında büyük taşınmazlar alacağına, dedikoduların hat safhaya ulaşacağına, rüya sahibinin, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kafasından silip atacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine delalet eder.

Rüyada kuyudan su almak gördüyseniz:

  • Aklınızdakileri uygulamaya koymak için biraz daha beklemeniz sizin yararınıza olacak.

Rüyada kuyudan su çıkarmak maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına, sıkıntıların birbiri ardına patlak vereceğine ve sevilen bir kişi ile ilgili olarak üzücü bir haber alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir kuyudan çıkmak işlerin düzeleceğine ve parasal olarak çok iyi olunacağına, kişinin mevcut işinde ortağı varsa ayrılacaklarına ve maddi anlamda çöküş yaşamakla beraber stresli günler geçireceğine tabir olunur.

Rüyada kuyudan bir şey çıkarmak çevresinin geniş, ailesinin de büyük olacağına, mutluluğunu kaçıran, onu üzen, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine delalet eder.

Rüyada kuyudan su almak büyük bir zenginliğe ve üne kavuşulacağına, zorlukları yakın bir zamanda aşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kuyudan kurtulmak haksızlığa uğranacağına ve haneye ayrılık gireceğine, çok büyük ve anlamlı çalışmaların yakın bir zamanda gerçekleştirilerek çok büyük kazançlar elde edileceğine delalet eder.

Rüyada kuyudan su içmek üzüntülerinin kısa bir süre içinde yaşadığı üzüntülü ve kötü durumların hiç sorun yaratmadan ortadan kalkacağına, korkularından, huzursuzluğundan, kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına, kendisini ailesine vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada kuyudan geçmek buna karşılık, yeme dostu diye tanınan ve kötü günde ortalıktan kaybolacak kişilere yakınlaşıp, onlara değer vereceğine, büyük kazançlar elde edileceğine ve hayal edilen şeylerin neredeyse herhangi bir zahmet çekilmeden ortadan kalkacağına işarettir.

Rüyada arkadaşını kuyudan çıkarmak isminden sıkça söz ettireceğine, kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine ve daha iyi işler yapmaya çalışacağına, çok hayırlı haberler alacağına yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments