Rüyada lokantada yemek

Rüyada lokantada yemek büyük bir ortaklığa girileceğine, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, kazanacağı paralar sayesinde çok hayırlı işler yaparak büyük hayır duaları alacağına, rahat bir hayata adım atılacağına,dertlerin son bulacağına ve çok hayırlı ve bol kazançlı bir işe girileceğine, umut beslediği ve medet umduğu yerlerden de zarar göreceğine, küs kimselerin barışacağına, allah’ın inayetini kazanacağına, kafasında yer etmiş yerleri ve kişileri yeniden bulacağına delalettir.

Rüyada lokantada yemek gördüyseniz:

  • İlk işin ise aile içindeki veya çok yakınındaki yaşlı kimselerle aranı düzeltmek olsun.

Rüyada lokantada tartışmak verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine, kazancın neredeyse yarı yarıya düşeceğine, manevi olarak çok yıpranılacağına yorulmaktadır.

Rüyada lokantada oturmak zarar getirecek bir yoldan dönmeye, zararların yakında telafi edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada lokantada et yemek birikim yapma fırsatı elde edeceğine, başarılarının azalacağına, mallarının eksileceğine delalettir.

Rüyada lokantada görmek dönülmez yollara gireceğine ve onlarla tüm gemileri yakacağına, insanlarla arasında iyi geçimin sağlanacağına, kinin ve düşmanlığın giderileceğine delalet etmektedir.

Rüyada lokantada yemek bozulan sağlığın düzeleceğine, dinde ve ahlakta olgun ve güzel kimse olacağına yorulur.

Rüyada lokantada et görmek bekar ise isteklerinin gerçekleşeceğine, küskünlüklerin ve kırgınlıkların biteceğine işaret eder.

Rüyada lokantada pişmiş et yemek bekârlığına da veda edeceğine, alınacak haberlerin hayatı olumsuz yönde etkileyeceğine yorulur.

Rüyada kendini lokantada görmek iş hayatında rakiplerin oyununa gelineceğine, güzel başlayan çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, aile bireylerinin arasına nifak sokacak bir kişinin haneye gireceğine, sevilen bir akraba yüzünden ihanete uğranacağına, çok üzüntülü zamanlar geçireceğine delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments