Rüyada masa örtüsü yıkamak

Rüyada masa örtüsü yıkamak tecrübe sahibi bir kişiden alınacak fikirler sayesinde yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, kötü biri ile karşılaşılacağı veya onunla bir işe girişileceğine, alım gücünü yitireceğine, kişinin yüzünün güleceğine, hayatının güzelleşeceğine ve işlerinin de kolaylaşacağına, gülmeye hasret kalacağına, tabiri caizse bir yudum şifanın peşinden gideceğine, adının ve şanının yürüyeceğine, malının, parasının ve makamının artacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, maddi olanaklarını yitirip, alıştığı hayat düzeninin çok aşağısında bir yaşama sahip olunacağına yorulur.

Rüyada masa örtüsü yıkamak gördüyseniz:

  • Hayatınızı veya kendinizi değiştirmenize yardımı olacak kararlar alabilir veya karar almanızı gerektirebilecek gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Rüyada masa örtüsü vermek komşular ile girilecek olan bir tartışmadan ötürü büyük üzüntü duyulacağına, çok kötü zamanlar geçirip ruhsal olarak çok zor durumlara düşeceğine ve uzun bir süre bu durumdan kendisini kurtaramayacağına işarettir.

Rüyada masa örtüsü çalmak büyük tartışmaların yapılacağına, kalp kırıklıklarının yaşanacağına ve kötü sözlerin işitileceğine, eski işlerinden daha iyi ve hayırlı işlere kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada masa örtüsü yıkamak maddi ve manevi olarak büyük bir boşluğa düşüleceğine, kişinin mevcut işinde ortağı varsa ayrılacaklarına ve maddi anlamda çöküş yaşamakla beraber stresli günler geçireceğine delalettir.

Rüyada masa örtüsü örmek bunun için çok kısa bir süre kaldığına, sabırla hareket ettiğinde zaferin onun olacağına, kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada pembe masa örtüsü almak yarınlara olan bakış açısının olumlu yönde değişeceğine ve geleceği ile ilgili olarak yeniden umut etmeye başlayacağına, hayatının geri kalan döneminde yalnız olacağına ve hayatının böyle devam edeceğine inanılır.

Rüyada beyaz masa örtüsü yıkamak bir sebeple işlerinin kısa süre için aksayacağına, kazancının neredeyse yarı yarıya düşeceğine, endişe duyulacak bazı olaylar yaşanacağına delalettir.

Rüyada dantel masa örtüsü almak düşmanlardan ve rakiplerden kurtulmanın yollarının bulunacağına, yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, hastalıklara şifa bulunacağına, yaşanan sıkıntılardan, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına ve dertlerinin bitmesiyle kuş gibi hafifleyeceğine, kendisini evinin kapısından girdiği anda hafiflemiş ve iyi hissedeceğine, aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin de olmayacağına işarettir.

Rüyada yeni masa örtüsü görmek verimli olacak işler yapacağına, çok kazançlı yatırımlara gireceğine, deyim yerindeyse zirveye çıkartacak adımlar atacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments