Rüyada mavi beyaz güvercin görmek

Rüyada mavi beyaz güvercin görmek zorlukların artacağına, hayırlı bir şekilde başlayan olayların ve gelişmelerin zarara sebep olacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın ardından büyük bir borç yükünün altında kalınacağına ve uzunca bir süre sıkıntı çekileceğine, ancak ilerleyen zamanlarda bu kişinin pek iyi biri olmadığını anlayacağına, alışık olmadığı, bilmediği bir durumla baş başa kalarak zor günler atlatacağına, hanesinde bolluk ve bereket yaşanacağına, kişi elini neye atarsa sonucun en iyisi olacağına, hobiler edinip yaşamına yeni renkler katacağına, aile hayatında çok kötü tartışmalar yaşayacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanılacağına işaret eder.

Rüyada mavi beyaz güvercin gördüyseniz:

  • Yapmak istemediğiniz işler için üzerinizde baskı kurmak isteyen kişileri ciddiye almamalısınız.

Rüyada mavi beyaz güvercin görmek iş konusunda temiz bir sayfa açılacağına, kalbinden geçen tüm dileklerine kavuşacağına işaret eder.

Rüyada beyaz mavi gözlü güvercin görmek maddi olarak zor zamanlar geçirileceğine, kıran kırana bir mücadelenin ardından rakiplerin çok zarar edeceğine ve kısa süre içinde pek beklenmeyen bir performans sergileneceğine, bu performans sayesinde de iş konusunda teklif alınacağına alamet eder.

Rüyada beyaz mavi güvercin görmek maddi ve manevi olarak büyük bir olgunluğa erileceğine, verilen emeklerin karşılığının alınacağına delalet eder.

Rüyada mavi güvercin uçurmak düşülmüş olan zor bir durumdan çok rahat bir şekilde çıkılacağına, anlaşmazlıkların ve kavgaların son bulacağına rivayet eder.

Rüyada mavi güvercin görmek ne anlama gelir mutsuz ve üzgün hissetmesine neden olacağına, işlerinin yoluna gireceğine, düzeninin yeniden sağlanacağına inanılır.

Rüyada mavi güvercin yakalamak sorunlu kişiler ile iş yapmak zorunda kalınacağına, kıskançlık besleyen bir kişinin elinde bulunan imkanlarla yapmaya çalıştığı kötülüklere engel olunacağına rivayet eder.

Rüyada beyaz güvercin ne demek şanssızlığın ve kısmetsizliğin aşılacağına, ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, maddi anlamda büyük bir kazanca ulaşılacağına, ters giden işlerin düzeleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz güvercin eti yemek her gününün bir öncekinden daha güzel geçeceğine ve uzun bir ömre sahip olacağına, kişinin başına kötü bir olay geleceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments