Rüyada mayından kurtulmak

Rüyada mayından kurtulmak ortaya çıkan sıkıntılara, iş hayatında yapılan bir hata yüzünden zarara düşüleceğine, yeni bir hayata merhaba denileceğine, iş hayatının bazı büyük kişilerinin dikkatini çekeceğine, evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine ve refah içinde yaşayacağına, bir sebeple çok zarar edeceğine, büyük bir işe girdiği sırada çalışmaların yarıda kalacağına, uzun zamandır içinde bulunduğu parasal problemlerden yavaş yavaş kurtulacağına, hayata aynı açıdan bakılan bir eşe sahip olunacağına, hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine işarettir.

Rüyada mayından kurtulmak gördüyseniz:

  • Eski meslektaşlarla veya geçmişte birlikte çalıştığınız kişilerle bir araya gelebilirsiniz.

Rüyada mayından kurtulmak sorunlar altında ezileceğine, allah’ın hoşuna giden, güzel ameller işleyeceğine, asla harama ve günaha yakın durulmayacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

One thought on “Rüyada mayından kurtulmak

  1. ruyamda bir kalabalık var o kalabaligin icin de jandarmalar dahiliyo onlarin önu kesmeye gidiyollar bende kopruden geciyollar askerler zara gelmesindiye tas atm bitane sonra ikinci tasi atinca oda bana mayin atti kacdim kacdikca mayin ibe bagli pesime geldi bir adam beni kurtardi o mayini basdi elini bandan bana yapisan elinden kurtardi ben geri kacdim beni kurtaran adaminda ben kurtarim dusuncesi yaparak kacdim

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.