Rüyada maymun kovalamak

Rüyada maymun kovalamak her anlamda feraha kavuşacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine, büyük bir zenginliğe kavuşacağına, annesi hayattayken ona karşı sevgisini ve ilgisini en iyi şekilde gösterip, ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına, yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına, iyi bir maaşla yeni bir işte çalışacağına, maddi anlamda güzel bir gelir elde edileceğine, karamsarlığa düşeceğine ve mutsuz olacağına, işlerinin çoğalacağına, hayatının da daha kolay, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada maymun kovalamak gördüyseniz:

  • Duygusal konular veya gerilim nedeniyle verimliliğiniz azalabilir.

Rüyada fil ve maymun görmek borçlarının kapacağına, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına ve onlarla hep iyi geçineceğine alamet eder.

Rüyada maymun ihya hem fikir olduğu konular üzerinde çalışmalar gerçekleştireceğine, yapılan hatalardan ötürü çok üzüntü duyulacağına inanılır.

Rüyada maymun oynatmak güzel başlayan işlerin kötü bir şekilde ilerleyeceğine, yeni ve daha dinamik bir hayat tarzını benimseyerek evini ve yaşadığı şehri değiştireceğine ve yeni bir iş bulup orada çalışacağına işarettir.

Rüyada ayı ve maymun görmek sağlığını geri kazanacağına, tüm zorlukların ve kötülüklerin üstesinden gelme konusunda kendine olan özgüvenini arttıracağına delalet eder.

Rüyada maymun kovalamak attığı adımların ardından büyük başarılar kazanacağına, çalışan kişiler için iş değişikliği yapılacağına yorulur.

Rüyada maymun dövmek çalışmalarının kazanacağı başarı ile işadamlarının dikkatini çekeceğine, bu sayede iyi bir noktaya getirileceğine ve rahat, huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına, sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlık yaşayacağına ve uzun zamandan beri çok istediği bir işe gireceğine inanılır.

Rüyada kafeste maymun günaha, harama, zinaya ve yasak olana uzak duracağına, rakipleri ile daha kolay rakip eder olacağına inanılır.

Rüyada eve maymun girmesi büyük bir umutsuzluk duyacağına, sağlığın bozulacağına, rahatı kaçıracak olaylarla karşılaşılacağına ve çok zor günler geçirileceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments