Rüyada merdiven süpürdüğünü görmek

Rüyada merdiven süpürdüğünü görmek birine olan borcunu başka birine borçlanarak kapatacağına ve böylece yine borçlanacağına, kalbine dolan huzurla etrafındaki insanlara da huzur dağıtacağına ve çok hayırlı işlere gireceğine, yaptıklarının da tatsız olaylara ve sonuçlara varacağına, istenen şeylerin gittikçe daha büyük zarar vereceğine ve işlerin içinden çıkılmaz bir hal alacağına, alınmış olan borçların ödeneceğine ve anne baba hayır duaları alınacağına, işlerin çok büyük kazanç sağlayacağına, hem de kişinin bu süreçte psikolojik olarak zayıflayacağına, makbul olan yollardan ayrılmayacağına inanılır.

Rüyada merdiven süpürdüğünü gördüyseniz:

  • Kişisel sırlarınızı hiç kimseyle paylaşmamanız gerekiyor.

Rüyada merdiven süpürdüğünü görmek sevdiği kişiler ile güzel günler göreceğine, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, sıkıntılarını ve borçlarını bu sayede ortadan kaldıracağına, kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine tabir olunur.

Rüyada birinin merdiven süpürdüğünü görmek saygının ve sevgisinin de kusursuz olacağına, yaşamı boyunca bu ilkeden ödün vermeyeceğine, ekmeğine haram sürmeyeceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada merdiven süpürdüğünü gördüm tüm sıkıntılarını ve dertlerini geride bırakacağına, kendisini çok kötü ve yorgun hissedeceğine inanılır.

Rüyada yer süpürdüğünü görmek çok büyük kazançlar getireceğine, maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına, fırsatların elden kaçırılacağına yorulmaktadır.

Rüyada kum süpürdüğünü görmek amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine ve bu konuda kendisini seven kişilerin desteğini alacağına, hayata karşı isteksizleşeceğine tabir olunur.

Rüyada sokağı süpürdüğünü görmek hayırlı ve büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına, düşmanların ve rakiplerin çok büyük kıskançlıklar duyacağına ve uzun, sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinin toz süpürdüğünü görmek çalışmalarının kısa süre içinde büyük kazançlar sağlayacağına, sevdiği kişilerle büyük mutluluklar yaşayacağına, sıkıntılarının ve üzüntülerinin sona ereceğine, iyileşme göstereceğine delalettir.

Rüyada birinin ev süpürdüğünü görmek itibarlı ve saygın bir kimse olacağına, var olan borçların kısa bir zamanda ödeneceğine yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments