Rüyada meyve içinde meyve görmek

Rüyada meyve içinde meyve görmek endişelerin sona ereceğine, sevinç gözyaşları döküleceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına, ailesi ve sevdikleri ile büyük bir uyum içinde olacağına, kendisine kızacağına, uzun soluklu bir yolculuğa çıkılacağına, iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine, üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına, yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına ve içinden çıkılmayacak durumlara düşmeyeceğine, sorunlarını çok rahat bir şekilde ve herhangi sorun yaşamadan bitireceğine, yaptığı şeyden ötürü hem çok büyük bir üzüntü duyacağına işaret etmektedir.

Rüyada meyve içinde meyve gördüyseniz:

  • Topluma açık olan kalabalık bir ortamda, sevdiğiniz dostlarınızla birlikte bulunmanız olasıdır.

Rüyada meyve içinde meyve görmek bekarsa çocuk sahibi olmasında bazı aksilikler yaşayacağını ve aşılama ya da tüp bebek gibi yöntemlerle ilerde bebek sahibi olabileceğine, çok büyük maddi ve manevi zarar görüleceğine, kardeşlerden biri ile büyük bir tartışma yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada meyve bahçesinden meyve çalmak sevilen bir kişi olunacağına, kafasındaki soru işaretlerinden, yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada meyve ağaçlarından meyve yemek rakiplerine büyük fark atacağına, sorunlu bir durum ile karşı karşıya kalacağına tabir olunur.

Rüyada meyve bahçesinden meyve toplamak kardeşler arasında yaşanan tartışmaların aile büyükleri tarafından bitirileceğine, esenliğe ve gönül hoşluğuna ereceğine, neşe içinde olacağına rivayet eder.

Rüyada kasa içinde meyve görmek kariyerinde atılım yapacağına, herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada denizin içinde meyve görmek sıkıntılı bir dönemi aştıktan sonra çok iyi ve güzel günler yaşanacağına, yardım severliği sayesinde elinden geleni yapacağına rivayet eder.

Rüyada evin içinde meyve ağaçları görmek sıkıntıların ve sorunların geride kalacağına, karanlık zamanların aydınlanacağına, işlerin yoluna gireceğine, etrafındaki kişilerden büyük bir ihanet göreceğine ve bu ihanet yüzünden çok sevdiği kişilerden uzak durma kararı alacağına tabir olunur.

Rüyada meyve bahçesinden meyve yemek vaktinizin bol kazanç getirecek işlerle geçeceğine, bazı kimselere haksızlık edeceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments