Rüyada mezarlıkta ayna görmek

Rüyada mezarlıkta ayna görmek çok sağlıklı olunacağına, elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine ve yaptığı her çalışmanın hem kendisine hem etrafındaki insanlara çok büyük fayda sağlayacağına, emeklerinin bir anda değersizleşeceğine, başarılarının hiçe sayılacağına, üzücü olayların çok kısa zamanda unutulup yerini güzellikler ile geçen günlere bırakacağına, hayat içerisinde her zaman iyi insanlar ile karşılaşacağına, umutlarını kaybedeceğine, aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine, ancak iş hayatında sahip olunan itibar sayesinde bu sorunun kısa bir sürede bertaraf edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada mezarlıkta ayna gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda veya sevgi temalı ilişkilerinizde gelişmeler var.

Rüyada mezarlıkta ayna görmek sağlık sorunlarından yakın zaman içinde kurtuluşa ereceğine, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine delalettir.

Rüyada ayna içinde ayna görmek maddi yükümlülüklerin azaltılacağına, o kapıyı kapatacağına rivayet eder.

Rüyada süs ayna görmek amaçlarına ve hedeflerine nail olacağına, mutluluk dolu bir hayata sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kırmızı ayna bol rızık ve para sahibi olacağına, kendisini günahkar ve münafık kılacak şeylerden elini ve nefsini sakınacağına alamet eder.

Rüyada ayna düşürmek sıkıntılarından ve dertlerinden kurtuluşa erileceğine, büyük bir ferahlık yaşanacağına, uzun zamandan beri çekilen zorluğun kısa bir süreliğine de olsa biteceğine yorulur.

Rüyada dev ayna görmek aile içinde aradığı huzuru yakalayacağına, insanlar tarafından daha çok sevileceğine, kendisi hakkında olumsuz fikirleri olan insanların fikirlerini baştan sona değiştireceğine ve çok büyük bir rahatlama yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ayna cam silmek kazaya ve belaya çok yaklaşacağına, zevke sefaya ve eğlenceye dalacağına delalettir.

Rüyada ayna atmak verilen sözlerin tutulamayacağına, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına ve çok sağlıklı bir kişi olarak çok rahat edeceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zey

Rüyamda eski iki okul arkadaşlarimin ortasındaydim, oturuyorduk. Ve bir tanesi diğerinden ayna istiyordu, kendine bakıp aynayi tekrar diğer arkadaşıma verdi. Ama arkadaşım başka yöne bakıyordu, onu dürttüm aynayı alması için,alıp çantasına koydu. Ayna kare ve kırmızı, temiz bir aynaydi.