Rüyada oka hedef olmak

Rüyada oka hedef olmak manevi yönlerinin güçleneceğine, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, ticarette şansının düşeceğine, hayatının kolaylık, güzellik, huzur, bolluk ve bereket içinde geçeceğine, neşeli ve sağlıklı bir hayat geçireceğine, her türlü zorluğu aşmaya ve her türlü acıya katlanmaya gücü olacağına, kendisini çok kötü ve yalnız hissedeceği bir döneme gireceğine, içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulmak için bazı kişilerden destek isteyeceğine, ancak sevdiği bir iki kişi dışında kimsenin yardımcı olmayacağına, deyim yerindeyse kişiye yar olmayacağına, korkularının ve kuruntularının biteceğine tabir olunur.

Rüyada oka hedef olmak gördüyseniz:

  • İlk bakışta cazip görünen tekliflere dikkatli yaklaşmalısınız.

Rüyada oka hedef olmak yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına işaret etmektedir.

Rüyada hedef almak bunun sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine ancak dikkat edilmezse yeni ve daha büyük sorunlarla uğraşmak zorunda kalınacağına, tam yerinde verilecek kararlarla çalışmaların sürpriz başarılar getireceğine ve yeni iş kollarına adım atılacağına yorulur.

Rüyada tüfekle hedef vurma yüzünü güldürecek bir haber alacağına, sorunların ve dertlerin tekrarlanmamak üzere sona ereceğine, yaşanan kötü durumların düzeleceğine, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına delalet eder.

Rüyada silaha hedef olmak etrafındaki insanlar ile sürekli tartışıp duracağına, yeni bir şehre taşınıp yeni bir işe gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada hedef tahtası görmek sorunların bu sayede aşılacağına, yeni bir iş için başvuru yapılacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, el attığı her işte çok büyük başarı kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada hedef vurma başarılı olacağı bir iş için çok sevdiği bir kişi ile ortaklık kuracağına, başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada hedef görmek bulunduğu mevkide gerçekleştirdiği çalışmalar ve kazanacağı üstün başarı sayesinde terfi alacağına, işinin gücünün hep rast gideceğine işaret eder.

Rüyada oklara hedef olmak zorlukların ve sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, çok rahat bir iş hayatı geçireceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments