Rüyada okulda cin görmek

Rüyada okulda cin görmek yapılacak karalama çalışmalarının herhangi bir zarar veremeyeceğine, yaşanan sıkıntıların herhangi bir sorun yaratmayacağına, yakın zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, gelecekte kişinin insanlığa faydalı işlerde çalışacağına, elini attığı her işten hayırlısıyla ve alnının akıyla çıkacağına, çıkılacak bir seyahatin ardındna yakın bir arkadaşla birlikte bir çalışma yapılacağına ve çok ses getireceğine, işlerinin yarım kalacağına, girilen bir yolda karşılaşılacak kötü biri yüzünden ağız tadının kaçacağına, rüya sahibinin karşısına art niyetli ve belalı kişilerin çıkacağına yorulur.

Rüyada okulda cin gördüyseniz:

  • Bazı ailevi sorunlar sizi fazlasıyla üzebilir.

Rüyada okulda bayılmak onların ahını alacak sözler edeceğine ya da hareketler de bulunacağına, iş hayatında ister istemez ele bir haram malın geçeceğine yorulur.

Rüyada okulda bulunmak çok büyük kazanç elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve zor bir duruma düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada okulda oturmak büyük bir yatırımdan çok küçük bir kazanç elde edeceğine, yaşadığı sorunların katlanarak devam edeceğine ancak daha sonra karşısına çıkacak bir işte adım atarak hayatında bir dönüm yapacağına, aynı zamanda da korunup kollanacağına alamet etmektedir.

Rüyada okulda diş fırçalamak bunun kendisine büyük güç vereceğine, üzüntülerin son bulacağına, iş yerinde ve hanede bolluk ve bereketin hüküm süreceğine yorulur.

Rüyada okulda dolaşmak uğursuzlukların kol gezeceğine ve başarısızlıklar nedeni ile hayal kırıklıkları yaşanacağına, vaktinizin bol kazanç getirecek işlerle geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada okulda hapsolmak işlerin çok kısmetsiz ve bereketsiz olacağına, haksızlığa uğrayacağına alamet etmektedir.

Rüyada okulda bağırmak dertlerden kurtulmaya, sevilen kişilerle bir seyahate çıkılacağına, kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine yorulur.

Rüyada okulda koşturmak yakın zamanda büyük başarılar kazanacağına, mal mülk sahibi olacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine, ferahlayacağına, esenliğe kavuşacağına, yüzünün güleceğine delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments