Rüyada ölen birinin sırtını kaşımak

Rüyada ölen birinin sırtını kaşımak maddi anlamda çok zorlanacağına, sıkıntılarını aşacağına, hastalıklarla boğuşmak zorunda kalacağına, eline geçen fırsatları bir türlü doğru ve hayırlı bir şekilde değerlendiremeyeceğine, uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine, hiç olmadığı kadar iyi bir şekilde çalışarak çok iyi işlere imza atacağına, iş hayatında yükselmeye ve makam elde etmeye, birçok kişinin merakını cezbedecek işler ortaya konacağına, kafa dağıtacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölen birinin sırtını kaşımak gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin gerçekçi olmasını istiyor olabilirsiniz.

Rüyada ölen birinin sırtını kaşımak engel olmak isteyen kişilere rağmen bazı adımlar atılacağına, alacağı bazı haberler ile sorunlarından hızlı bir şekilde kurtulacağına, el attığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok ses getiren biri olacağına ve rahat ereceğine rivayet eder.

Rüyada ölen birinin sırtını sıvazlamak geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, yeni işlere girişileceğine inanılır.

Rüyada ölen kişinin sırtını görmek varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına, sıkıntıların ve sorunların üst üste geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölen kişinin sırtını kaşımak tüm bunların ardından bazı büyük ve güzel haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, daha fazla rızık elde edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin sırtını sabunlamak büyük kazançlar elde edeceğine, kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına, hem hayatının kurtulacağına inanılır.

Rüyada birinin sırtını keselemek sevdiği kişilere sürprizler yapacağına, kişinin gülen yüzünün solacağına alamet eder.

Rüyada birinin sırtını ısırması kurulan bir ortaklıktan ötürü büyük zararlara girileceğine ve uzun zaman önce yapılmış olan bir hata yüzünden maddi ve manevi olarak çok yıpranacağına, eline geçen bütün imkânları kullanarak hayalinde kurduğu hayata kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada birinin sırtını öpmek onların yaralarına merhem olacağına, sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine, çok büyük mutluluklar duyacağı ve epey kazanç sağlayacağı bir proje gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments