Rüyada ölmüş anne ve baba ile kavga etmek

Rüyada ölmüş anne ve baba ile kavga etmek maddi anlamda mücadelelerinin karşılığını alacağına, gözünden sevinç gözyaşlarının akacağına, hayatının daha rahat ve konforlu hale geleceğine, maddi imkânlarının artması sayesinde geçim derdinin de son bulacağına, huzurunu yerine getireceğine, kötü günleri geride bırakacağına, maddi yükümlülüklerin azalacağına, rahatın ve huzurun yerine geleceğine, uzun uğraşlar ve büyük çabalara rağmen bir türlü aşılamayacağına, yardımcı olan herkese teşekkür edileceğine işaret eder.

Rüyada ölmüş anne ve baba ile kavga etmek gördüyseniz:

  • Size gelecekte olacaklar hakkında fikir veren veya bir sonraki adımı gösteren kişiler olursa, daha önce olanları gözden geçirmeyi sakın unutmayın.

Rüyada ölmüş anne baba ile kavga etmek engellerden kurtulacağına, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş anne ve baba ile kavga etmek sütü az olan ve sütü olmayan bir ineği sağmaya çalıştığınızı görmeniz ise, zengin olmak isterken hayallerinizin ve umutlarınızın boş çıkacağına, sorunlarını kolaylıkla atlatacağına, zarar ettiği ya da beklemeye aldığı işleri kısa süre içinde düzeltip kara geçireceğine tabir olunur.

Rüyada anne baba ile kavga kişinin can derdine düşeceğine her şeyi unutacağına, hasta ise bakacağına veya refakat edeceğine rivayet eder.

Rüyada anne baba kavga etmesi eski bir hastalığın nüksedeceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına, kendisini hiç olmadığı kadar sıkışmış hissedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada anne baba kavga bozulan işlerin tekrar düzeltileceğine, kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına, ana baba dualarının alınacağına, iş sahibi olunacağına, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine yorulur.

Rüyada baba anne ile kavga etmek yeni insanlarla tanışıp yeni kararlar vereceğine, çok zor bir duruma düşmesine ve büyük üzüntüler yaşamasına rağmen herhangi bir şekilde düzelme olmayacağına yorulur.

Rüyada anne baba ile kavga etmek dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına, sıkıntıların aşılacağına delalet eder.

Rüyada anne baba kavga ettiğini görmek yapılan işlerde üstüste başarılar elde edileceğine, yeni bir işe girileceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments