Rüyada olta toplamak

Rüyada olta toplamak sorunların ardı arkasının kesilmeyeceğine, yapılan işte büyük kazanç elde edileceğine, büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, sevmediği kişileri yakın bir zamanda hayatından çıkarması sayesinde rahata ereceğine, işlerinin günde güne daha iyi bir hal alacağına, kurulmuş olan bir yuvanın kötü kişilerin dedikoduları ve kötü sözleri yüzünden yıkılacağına, büyük maddi ve manevi kayıplara uğranacağına, sürekli nutuk atarak ortalığı karıştıran kardeşleri ya da dostları birbirine düşüren bir kişi ile sosyal hayattaki tüm bağların koparılacağına, haneye bolluk ve bereket dolacağına alamet etmektedir.

Rüyada olta toplamak gördüyseniz:

  • Ani kararlar veya acele hareketler kayıplara neden olabilir.

Rüyada olta atmak kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile biraraya gelineceğine, korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada olta yapmak kendi işini kurarak, alın ter ile ekmeğini kazanacağına, geniş rızık elde edeceğine, hasta kimsenin eski neşesine kavuşacağına delalet eder.

Rüyada olta toplamak yapılan uzun görüşmeler sayesinde çalışma hayatı içinde yaşanan sorunların kısa süre içinde bitirileceğine, umutlarına, hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine işaret eder.

Rüyada olta kırılması rüyayı gören kişinin gözyaşlarının kuruyacağına, elindekileri de yitireceğine, malının ve parasının da hiç olmasına neden olacağına tabir olunur.

Rüyada olta batması ters giden olayların düzeleceğine, hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, güzel bir hayata sahip olunacağına, sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına yorulur.

Rüyada olta ile avlanmak ömrünün sonuna kadar rahat yaşayacak kazanca ulaşacağına, aile bağlarının günden güne daha da kuvvetleneceğine ve mutlu olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada olta dolanması evliliğinin başarılı şekilde yürüyeceğine, bir sebeple maddi bir kaynak bulunup çeşitli harcamalar yapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada ele olta batması iş hayatında çok büyük projeler gerçekleştireceğine, yaşamının her anlamda iyileşeceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments