Rüyada öpüşürken görmek

Rüyada öpüşürken görmek rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına ve kısa süre içinde çok büyük mevkilere gelineceğine, yeni duygular tadacağına, yaşadığı tartışmaların sorunsuz bir şekilde biteceğine, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına ve allah’ın lütuflarına ereceğine, belaya ve derde düşeceğine, elinde bulunan imkânların boşa çıkacağına, elindeki imkânları çok iyi bir şekilde kullanacağına delalet eder.

Rüyada öpüşürken gördüyseniz:

  • Bazı yöntem veya taktikleriniz karşı direnç duvarına takılıyor olabilir.

Rüyada öpüşürken kusmak arzu ve isteklerine kavuşacağına, zorlukların, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada öpüşürken görmek daha oturaklı, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına ve herhangi bir iş için bir karar vereceği zaman oturup uzun uzun düşüneceğine, sağlık sorunlarından kurtulmaya delalet etmektedir.

Rüyada öpüşürken diş dökülmesi rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, problem yaratan kişi ya da elemanın ne olduğunun bulunması için bazı araştırmalar yapılacağına, bunun sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine işarettir.

Rüyada öpüşürken acı tat almak hareketlerinin ve çalışmalarının beğenilip kademe kazanacağının ve üst mevkilere gelip kendisine yardımı dokunan insanlara haklarını vereceğine, tehlikeye, kazaya ya da belaya yakınlaşacağına delalet eder.

Rüyada öpüşürken başkasının görmesi sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine, aile hayatı için çok hayırlı ve güzel bir karar vererek hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına, üzüleceğine, duyacakları, görecekleri ve öğrenecekleri karşısında da çok rahatsız ve huzursuz olacağına rivayet eder.

Rüyada birilerini öpüşürken görmek sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, zarar edilen bir olayın kısa süre içinde düzgün bir şekilde gerçeğe döneceğine, iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğini öpüşürken görmek üzgün ve karamsar olacağına, içinde bulunduğu sıkıntılı durumlardan tamamen kurtulacağına delalet eder.

Rüyada iki kadını öpüşürken görmek insan ilişkilerinin daha iyi bir hal alacağına, gönlünüzdeki boşluğu dolduracak biri çıkacağına işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.