Rüyada oynandığını görmek

Rüyada oynandığını görmek bol kazançlı bir iş hayatına sahip olunacağına, böylece kendisini kötü durumlara düşürmek isteyen insanları şaşırtıp kendisinden uzaklaştıracağına, çok daha iyi bir hayata sahip olacağına, aile içinde geçim sıkıntısı çekilmeyeceği gibi, her zaman elindekiler için şükrederek yaşayan rüya sahibinin her zaman rızkının bol olacağına, güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına, şansının ve kaderinin tabiri caizse hep el ele yürüyeceğine, kişinin gönlünden geçenlerin gerçeğe dönüşeceğine ve tüm dileklerin ve duaların kabul olacağına, tüm hayatına titiz şekilde özen göstereceğine işaret etmektedir.

Rüyada oynandığını gördüyseniz:

  • Meydana gelecek tartışmalı ortamları sakinleştirmeniz neredeyse imkansız olabilir.

Rüyada oynandığını görmek kendisinin çok üzüleceği olaylar yaşayacağına ve zor zamanlar geçireceğine, ettiği duaların allah katında kabul göreceğine işaret eder.

Rüyada maç oynandığını görmek el üstünde tutulur hale geleceğine, kısmetlerinin hiçbir zaman kesilmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada oyun oynandığını görmek kısa zaman içinde çok sevilen birisi olacağına, allah’ın lütuflarına ereceğine, hayalini kurduğu yaşamın kapılarını aralamak için de büyük fırsatlar yakalayacağına alamet eder.

Rüyada okey oynandığını görmek illet hastalıklara tutulmayacağına, hasta ise daha kötüye gideceğine delalettir.

Rüyada camide oynandığını görmek çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasının kumar oynandığını görmek kısa süre içinde evlat sahibi olacağına, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine bu sayede gelirinin de önemli oranda çoğalacağına delalettir.

Rüyada oyun havası oynandığını görmek kazana ve haklı çıkan tarafın kendisi olacağına, bu sayede sağlığının da huzurunun da yerine geleceğine, özel yaşamının, aile hayatının, sosyal ilişkilerinin de bu süreçte daha fazla yıpranacağına işaret etmektedir.

Rüyada tavla oynandığını görmek sıkıntıların azalacağına, çok büyük zararlar ile karşılaşacağına, bu sorunlarından dolayı büyük ruhsal sorunlar yaşayacağına, bu durumlardan ailesinin de çok etkileneceğine alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments