Rüyada pantolonun geniş gelmesi

Rüyada pantolonun geniş gelmesi sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, düşmanını alt edeceğine, beraberinde olan insanlara da destek olup işlerini büyüteceğine, maddi ve manevi olarak hayırlı adımlar atacağına, zorlu bir işe girdiği ortağı ile beraber büyük rahat ereceğine, hayatının bundan sonraki kısmının ferah şekilde süreceğine, dualarının ve tövbelerinin de kabul olacağına, yakında bazı kişiler ile tatsızlıklar yaşanacağına, bolluğun ve bereketin düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada pantolonun geniş gelmesi gördüyseniz:

  • Maddi alanlardaki durumunuz veya planlarınız konusunda da gerçekçi olmanız gerekiyor.

Rüyada pantolonun geniş gelmesi kişinin yoğun tempoyla geçen yakın geçmişinden sonra rehavete kapılacağına, eğer işsizse iş bulacağına, eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına, sağ salim yolculuğunu bitireceğine delalettir.

Rüyada pantolonun sıkması şansının ve kısmetlerinin bol olacağına, ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının da kolaylıklarla geçeceğine, esenlik içinde olacağına, ferahlayacağına, rahatlayacağına, rızık ve kazanç elde edeceğine alamet eder.

Rüyada pantolonun lekelenmesi çok büyük ve derin değişimler geçirileceğine, hakkını savunamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada pantolonun dikilmesi iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına ve bu sayede aralarındaki arkadaşlığın ya da ahbaplığın daha da güçleneceğine, kendisini zora sokan ve sıkan şeylerden bu sayede kurtulacağına, yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına ve gerçekleştireceği projeler ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada pantolonun dar gelmesi kapanan bütün kapıların açılacağına, stres ve sinirden ötürü uzun bir süre devam edecek bir hastalığa yakalanacağına ve bu sıkıntılara bir de aile kavgalarının ekleneceğine alamet eder.

Rüyada pantolonun parçalanması duygularının karşılıklı olacağına, eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine, aile işlerinin başına geçeceğine delalet eder.

Rüyada pantolonun ıslanması parasal ve ruhsal olarak çok mutlu ve huzurlu olacağına, daha önce denemediği ve bilmediği tatları tadacağına tabir olunur.

Rüyada pantolonun bol gelmesi gireceği çok büyük bir işten maddi ve manevi olarak çok büyük zarar görmüş olarak çıkacağına, kar sağlayacağına işarettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments