Rüyada parmakta kan

Rüyada parmakta kan pişmanlığa, çok iyi bir kazanca sahip olduğuna ve bu sayede maddi olarak çok fazla sıkıntı yaşamayacağına, çok büyük bir ferahlık duygusu yaşayacağına, atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına, çok büyük üzüntüler yaşanacağına, kardeşleri birbirine düşürecek kötü gelişmelerin yaşanacağına, çevredeki kimselerin sıkıntı çekilen dönemde ortadan kaybolacağına, eş, dost ve akrabalardan alınan desteğin boşa gideceğine, düşmanlarını yenilgiye uğratıp pek çok kişiyi de kıskançlık duygularına sevk edeceğine, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine delalet eder.

Rüyada parmakta kan gördüyseniz:

  • Fikirlerinize katılmayan veya söylenilen her şeyin tersini savunan kişileri ikna etmek için çaba harcamanız gerekebilir.

Rüyada parmakta kan işini kaybedeceğine, para sıkıntısına düşüp, faturalarını ödeyemez olacağına, işsizseniz işe gireceğinize tabir olunur.

Rüyada parmakta kıl görmek aile hayatı içinde çok büyük tartışmaların ve sorunların yaşanacağına, sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine delalet eder.

Rüyada sol parmakta yüzük işkenceden ve kötü muameleden uzak kalınacağına, kötü kişilerden uzak durulacağına ve uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine işaret etmektedir.

Rüyada parmakta diken arkadaşının çok üzücü bir duruma düşmesine ve zarar görmesine engel olacağına, yaptığı işle ilgili olarak çok hayırlı kararlar vereceğine işaret etmektedir.

Rüyada iki parmakta yüzük görmek çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içerisinde kurtulacağına, yapılan işlerin rağbet görmesi sayesinde kazancın katbekat artacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada parmakta beş taş yüzük görmek çok büyük maddi ve manevi zararlar ile karşılaşacağına, imkânlarının kendisini rahat yaşatacak kadar geniş olacağına, elindekilerinin kıymetini bileceğine inanılır.

Rüyada parmakta iltihap görmek yoğun bir çalışma döneminin ardından tatile çıkılacağına, maddi açıdan çok hayırlı ve güzel projeler gerçekleştirileceğine, sıkıntıların yakın zamanda gelecek bir aile büyüğü sayesinde aşılacağına inanılır.

Rüyada parmakta mantar görmek çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşacağına, çok kazançlı ve hayırlı işlere gireceğine ve el attığı her işte kendisi için hayırlı olacak şeyler ile karşılaşacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments