Rüyada perde düğmesi almak

Rüyada perde düğmesi almak büyük sıkıntılar çekeceğine ve bu durumdan kurtulacağına, beklentilerin boşa çıkmayacağına, sosyal hayatından geri kalarak yalnız bir hayat süreceğine, atacağı her adımla daha güzel ve daha mutlu günler yaşayacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, rahat bir dönem yaşanacağına, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, dünya malının çoğalacağına, dertlerinin biteceğine, sıkıntıların ve zararların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına yorulmaktadır.

Rüyada perde düğmesi almak gördüyseniz:

  • Doğru strateji kurmalısınız.

Rüyada perde düğmesi toplamak yaşanacak kötü olayların ardından kısa süreli bir hastalık yaşayacağına, mutlu ve keyifli hissedeceğine tabir olunur.

Rüyada perde düğmesi almak gönlünün ferahlayacağına, şansının açılacağına ve özellikle de kısmetinden yana yüzünün güleceğine, büyük atılımlar gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada perde düğmesi dikmek kazalardan, belalardan, kötülüklerden uzak olacağına, gıybet edeceğine ve bu durumu öğrenen rüya sahibinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada perde dügmesi görmek bir yandan da hastalıklarla uğraşmak zorunda kalacağına, sevilen ve manevi değeri büyük olan bir eşyanın çalınacağına tabir olunur.

Rüyada perde düğmesi bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine, hiçbir zaman parasal bir sıkıntı çekmeyeceğine delalettir.

Rüyada perde düğmesi takmak bazı sorunlar yaşanan arkadaşlıklarının düzeleceğine, kolaylık elde edeceğine delalet eder.

Rüyada kol düğmesi almak bir sebeple çok sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, bir süre maddi sıkıntılar yaşayacağına inanılır.

Rüyada lamba düğmesi borca batacağına, ekonomik durumun iyiye gitmesi ile düze çıkılacağına işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.