Rüyada perde yaptırmak

Rüyada perde yaptırmak keyfinin olmayacağına, hanesinde eşi ile sürekli tartışacağına, işlerinin sürekli daha kötüye gideceğine, büyük oranda kazanç elde edeceğine, rahat şekilde yaşayacağına, saygın kişiliğini insanlar arasında temizlemek için büyük bir uğraş vereceğine, kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine, epey uğraştıktan sonra sorunu biraz düzelteceğine, bir sebeple çok zorlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada perde yaptırmak gördüyseniz:

  • Eski arkadaşlarınızın fikirlerini değerlendirmeli, çevrenize karşı daha dikkatli davranmalısınız.

Rüyada perde gör dostlarının ve yakın çevresinin her zaman güvenilir olacağına, rüya sahibinin sırtının asla yere gelmeyeceğine, sorunlu geçen bir dönemin sona ereceğine, yapılan hataların tekrarlanmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tül perde etrafındaki insanlar ile sürekli tartışıp duracağına, hayır getirecek ve bol kazanç sağlayacak bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada siyah perde şanssızlıkla boğuşacağı bir iş hayatına sahip olacağına, ancak daha sonra yaşanacak çeşitli sorunlardan ötürü çok büyük sıkıntılar çekerek hiç beklemediği birçok sıkıntı ile yüz yüze geleceğine ve yaptığı işlerde neredeyse attığı her adımda çok büyük problemler yaşayacağına işarettir.

Rüyada perde düşürmek hayallerini gerçeğe dönüştüreceğine, rahat ve güzel günlere sahip olunacağına, zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine rivayet eder.

Rüyada perde düşmesi çok büyük ve hayırlı başarılar ve kazançlar elde edeceğine, sorunlarla ve sıkıntılarla boğuşulacak bir döneme girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada kahverengi perde sıkıntılarının gittikçe daha kötü bir hal alacağına, sevdiği kişilerden zarar göreceğine, kazanılan ama henüz ele geçmeyen paraya delalet etmektedir.

Rüyada tül perde düzeltmek hayat daha olumlu bakılacağına, hayatının olumlu şekilde devam edeceğine yorulur.

Rüyada perde kapamak rızkının artacağına, ancak daha sonra gerçekleri öğrendiğinde bu kişi ile olan tüm irtibatını keseceğine ve adını temize çıkaracağına alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments