Rüyada peygamber efendimizin parmağını görmek

Rüyada peygamber efendimizin parmağını görmek geçirdiği zor zamanların sona ereceğine, ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına, iş yerinde de prensipli, sevdiklerine bağlı, işini tutkuyla yapan rüya sahibinin el üstünde tutulan biri olacağına, çok istediği ve hayal ettiği şeylere büyük bir azim göstermesi sayesinde kavuşacağına ve aile hayatını da eski haline döndüreceğine, çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına, girilen her işte aynı açmazla karşılaşılacağına, işini tutkuyla yapan rüya sahibinin el üstünde tutulan biri olacağına, mali gücünü yitireceğine, arka arkaya hoşluklarla karşılaşacağına, yeni duygular tadacağına, yeni kısmetlere nail olacağına, içinin kıpır kıpır olacağına, yüzünün de güleceğine alamet eder.

Rüyada peygamber efendimizin parmağını gördüyseniz:

  • Birtakım nedenlerle ortaya çıkan olumsuzluklar yeterince üzerine düşmeniz halinde yoluna girecek.

Rüyada peygamber efendimizin parmağını görmek kişinin hayırsız işlere ve kötü kişilere denk geleceğine, önemli yerlere geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada peygamber efendimizin işini layığı ile yerine getireceğine, meslek hayatında fark edilir şekilde aşama kaydedeceğine ve terfi alacağına, sıkıntılı ve yorucu bir döneme girileceğine inanılır.

Rüyada peygamber efendimizin sünnetleri yakında bazı kişiler ile tatsızlıklar yaşanacağına, akıl yolu ile davranması sonucunda istediği başarıya kavuşacağına yorulur.

Rüyada peygamber efendimizin gelmesi aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine, büyük çaba harcayarak girdiği bir işte çok zor zamanlar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada peygamber efendimizin gül vermesi eşler arasına kara kedi gireceğine, yerine getirdiği bu dini kural sayesinde çok büyük sevaba kavuşacağına inanılır.

Rüyada peygamber efendimizin çağırması güvenlikli bir siteye taşınılacağına, yeni iş kollarına girileceğine delalettir.

Rüyada peygamber efendimizin cenazesi çok rahat edeceği ve çok büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, karşısına çıkan bazı fırsatları çok iyi bir şekilde kullanarak kazancını daha arttıracağına inanılır.

Rüyada peygamber efendimizin kabri bolluk içinde yaşamaya, bir sebeple bu akrabası ile son kez konuşup aralarındaki ipleri koparacağına rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments