Rüyada pirinç bulgur vermek

Rüyada pirinç bulgur vermek mutsuz, üzgün ve karamsar olacağına, sıkıntıya düştüğü anlarda hemen herkesin yardıma koştuğuna, maddi ve manevi açıdan hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine, geçim derdine düşeceğine, gerçekleştirilmek istenen projelerin heba olacağına, girilen bütün işlerde zarar edileceğine, iç dünyasının zenginleşeceğine, huzurun, keyfin ve ağız tadının kaçacağına, eşine değerli hediyeler alacağına, her türlü esaretten, işkenceden ve kötü muameleden uzak kalınacağına işaret eder.

Rüyada pirinç bulgur vermek gördüyseniz:

  • Birileri para akışınızı zorlayacak etki yapabilir veya siz gösteriş veya yardım için para sarfedebilirsiniz.

Rüyada bulgur pirinç almak istediği her şeyi kısa zamanda elde edeceğine, rüya sahibinin rahatının ve keyfinin bozulacağına yorulmaktadır.

Rüyada pirinç bulgur ayıklamak yeni bir ev alınacağına, finansal açıdan kritik bir noktaya geleceğine alamet eder.

Rüyada pirinç bulgur vermek hiç olmadık bir sebepten ötürü parasal ve ruhsal zarara düşeceğine, beklenen kötü bir sürprize rağmen yola çıkılacağına, yerleşik düzen özlemini tatmin etmeye başlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada pirinç ve bulgur pilavı görmek üzüntülerin ve sıkıntıların sona ereceğine, stresli ve zor günlerin yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada pirinç bulgur görmek sıkıntıların bir anda biteceğine, mutluluk dolu haberler alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada bulgur pirinç görmek bir arabulucu gibi davranarak ortamı sakinleştireceğine, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazanç elde edeceğine yorulur.

Rüyada bulgur ve pirinç görmek dürüst bir şekilde yaşayacağına, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine ve ferahlığa çıkılacağına inanılır.

Rüyada pirinç bulgur yıkamak işinin gücünün rast gideceğine ve karşısına kazancının çoğalmasını sağlayacak hayırlı ve güzel kısmetlerin çıkacağına, sağlıkla ilgili yaşanan bir sorunun düzeleceğine ve rahat  bir nefes alınacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments