Rüyada puslu görmek

Rüyada puslu görmek doğruluğu bulacağına, işlerini, yaşayacağı büyük bir sorun yüzünden kısa süreliğine ertelemek zorunda kalacağına, iş dünyasında çok aranan bir kişi olunacağına, ticaret hayatının başarılı ve kazançlı geçeceğine, bir süre insanlardan uzak olmak isteyeceğine, girdiği işte ortaya koyduğu çalışmaların beğenilmesi ile çok daha iyi yerlere geleceğine, evlatlarından hayır bulacağına, çeşitli avantajlar elde edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada puslu gördüyseniz:

  • Sizi kötü göstermek isteyen kişiler olabilir.

Rüyada puslu görmek sorunların ve sıkıntıların çok rahat bir şekilde aşılacağına, işlerin sarpa saracağına, yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada puslu ayna görmek huzurlu aile ortamının çeşitli sebeplerden ötürü bozulacağına, kazancın yarı yarıya düşeceğine ve aile bireyleri arasında çeşitli tartışmalar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sisli puslu hava görmek problemlerin çözüme kavuşacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük ve mutluluk dolu gelişmeler yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada puslu cam sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntıların ve zararların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına delalet eder.

Rüyada puslu göz görmek aklından ve gönlünden geçen isteklerinin de allah tarafından kendisine nasip edileceğine, sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, yaşamının da düzene gireceğine tabir olunur.

Rüyada havanın puslu olması attığı bazı adımlar sayesinde kendisini çok iyi bir makamda göreceğine, evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkinin çıkacak dedikodular yüzünden biteceğine alamet eder.

Rüyada gözün puslu görmesi kendisini evinin kapısından girdiği anda hafiflemiş ve iyi hissedeceğine, aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin de olmayacağına, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına rivayet eder.

Rüyada puslu hava hoşgörülü biri olunacağına, hayatının kolaylaşacağına, elinin bollaşacağına, çevresinin kalabalıklaşacağına, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.