Rüyada reçel almak

Rüyada reçel almak deyim yerindeyse başında uğursuzluğun kol gezeceğine, geçiminin zorlaşacağına, büyük bir tatsızlık yaşanacağına, kişinin bir müddet özel hayatına zaman ayıramayacak kadar meşgul olacağına, sorunların çalışmaları baltalamayacağına, maddi zarar edeceğine, dertlerinin dermanını, hastalıklarının da şifasını bulacağına, uzun ve hayırlı bir ömre, yakın zamanda hayır, nimet ve berekete ereceğine alamet eder.

Rüyada reçel almak gördüyseniz:

  • Sevgilinizle mesafeli bir ilişkiniz var.

Rüyada reçel kusmak vereceği çok büyük hatalı kararlar yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, işlerin günden güne bozulacağına işarettir.

Rüyada reçel ve bal görmek mali anlamda rahatının yerinde olacağına, elde avuçta bulunan üç beş kuruşun gereksiz ve boş bir işe yatırılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada reçel almak büyük zararlardan kurtulacağına, aile hayatı içinde yaşanan sorunların aile büyükleri sayesinde çözüm bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada bal ve reçel görmek kapanmış olan kapıların allah’ın izni ile açılacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun aşılacağına, gidilen yolda çok büyük bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, nezaketsiz bir kişiye haddinin bildirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada reçel kaynatmak sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zamanda kurtulacağına, borçlarını ödeyeceğine, işlerinin daha düzgün bir hal alacağına işaret eder.

Rüyada reçel ihya bulunacak bir kaynak sayesinde bu projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine, maddi olarak çok sıkıntı çekileceğine yorulur.

Rüyada bal reçel yemek büyük bir zenginliğe ve saygınlığa kavuşacağına, zarar ettiği işlerde durumu düzeltmek için çeşitli çalışmalar gerçekleştireceğine, eş, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına işarettir.

Rüyada reçel sürmek çok büyük maddi ve manevi zarar görüleceğine, elinde bulunan işlerin çok hayırlı ve çok güzel bir hal alacağına, binbir türlü zahmet çektiği bir işte başına gelen kötü olayların kısa süre içinde düzeleceğine yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.