Rüyada rüya sahibini köpek kovalaması

Rüyada rüya sahibini köpek kovalaması hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine, yüklü miktarda para kazanacağına, hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, borca batacağına, geçim derdi çekeceğine, kendisine gelemeyeceğine, hayatını gereksiz yere işgal eden, zamanını çalan ve moralini bozan kişilerden uzaklaşacağına, bunun yerine kafa dengi olan, kendisini anlayan, ona değer katan kimselerle bir araya geleceğine, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine, onlardan hayırsızlık göreceğine bu nedenle hem maddi anlamda hem de manevi anlamda sarsılacağına, zor durumda kalacağına, yokluğa düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada rüya sahibini köpek kovalaması gördüyseniz:

  • Hızlandırılmış bir olay devam eden bir projenin gidişatını ya da nakit akışınızı olumlu etkileyebilir.

Rüyada rüya sahibini köpek kovalaması çok büyük bir ferahlama yaşayacağına ve aile hayatındaki sorunlardan bu sayede zarar görmeden kurtulacağına ve çok rahat edeceğine, onları gücendireceğine işarettir.

Rüyada rüya sahibini köpek ısırması içinde bulunduğu sorunların günden güne artacağına, ne yapacağına delalettir.

Rüyada yılanın rüya sahibini ısırması yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sorunlarından bu sayede kurtulacağına, işlerinin de rast gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin rüya sahibini öpmesi kazancını yakın bir zaman içinde iki kat arttıracağına, sorunlarını çok rahat bir şekilde ve herhangi sorun yaşamadan bitireceğine, çok güzel bir birlikteliğin ardından verilen kararla dünyaevine gireceğine ve huzurlu ve sevgi dolu bir hayat yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada rüya sahibini inek kovalaması yapmak istediği şeylerde çok büyük bir sorun ile karşılaşacağına, böylece geçim derdinin baş göstereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin rüya sahibini çağırması başına musibetli ve melanetli olayların geleceğine, o kilerin gittikçe rızıkla dolacağına, kişinin evlatlarının artacağına, malının ve parasının da büyüyeceğine işaret eder.

Rüyada rüya sahibini öldürmeye çalışmak karşısına çıkan fırsatları hayırlı iyi bir şekilde değerlendirmesi ile birlikte rahata ereceğine, ailesinin onayını da alarak evlilik yolunda ilk adımı atacağına işaret etmektedir.

Rüyada rüya sahibini istemeye gelinmesi kişinin tüm günahlarının af olup, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine, yanına kötülük uğramayıp, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına, daha önce yaşanmış olan kötü olayların kısa zamanda çözüleceğine tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments