Rüyada saç kesmek kestirmek

Rüyada saç kesmek kestirmek kendisiyle ilgili olmayan işlerin kendisine mal edilmesine ve bu nedenle de çok gergin günler geçireceğine, parasal ve ruhsal olarak çok mutlu ve huzurlu olacağına, yaşadığı zorlukların son bulacağına, yardım eden kişilerin haklarının kısa süre içinde ödeneceğine, kafa karışıklığından sıyrılacağına, deyim yerindeyse paraya ve mala tapar olacağına, zengin olmak için suç işlemekten de çekinmeyeceğine, şansının ve kısmetinin açık olacağına, yaşamında arka arkaya pek çok güzellik meydana geleceğine, endişelerinin bitip yerini mutluluğun alacağına alamet eder.

Rüyada saç kesmek kestirmek gördüyseniz:

  • İyileşme için biraz daha sabretmeniz gerekiyor.

Rüyada fiş kesmek sürekli yerinde sayacağına, bekar ise evleneceği kimse ile tanışacağına alamet eder.

Rüyada top kesmek bir sebeple büyük bir sağlık sorununun başgöstereceğine ve sevilen kişilerle yolların ayrılacağına, zorlu yollardan geçerek çok başarılı bir kariyer ortaya koyacağına tabir olunur.

Rüyada bot kesmek kısa sürede istenilen noktaya gelineceğine, zorluklarını aşmayı bileceğine, içindeki huzursuzluktan kurtulacağına yorulur.

Rüyada bal kesmek yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine ve rekabet içine girebilecek diğer kişilerin gözlerinin korkutulacağına, başını ağrıtan konuları konuşarak ya da adli yollara başvuru yaparak çözüme kavuşturacağına tabir olunur.

Rüyada yüz kesmek sağlıkla ilgili büyük bir sorun yaşanacağına, kısa bir süre de olsa yatak tedavisi görüleceğine, çok güzel ve hayırlı başarılar kazanacağına, bu başarılar sayesinde çok daha iyi kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada ot kesmek maddi ve manevi olarak zorluk yaşayacağına, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, çok büyük bazı çalışmalar gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Rüyada dal kesmek ağız tadını ve keyfini yitireceğine, yoklukların, sıkıntıların sona ereceğine, helal lokma yiyen rüya sahibinin rızkının da sürekli artacağına alamet etmektedir.

Rüyada sol eli kesmek rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına, sorunlardan dolayı tırnaklarını yemeye başlayacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments