Rüyada saç kestirmek beğenmemek

Rüyada saç kestirmek beğenmemek karşı cinsten her zaman ilgi ve alaka göreceklerine, tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, nüfuzunu da kullanarak gerekli adımları atacağına, daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine, inanç konusundaki eksiklikleri çevresindeki bilgili ve ilim sahibi kimselerden öğrenerek daha da iyi bir insan olmak isteyeceğine, kazancını arttıracağına, içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına böylece geleceği iyi ve hayırlı durum için allah’a şükredeceğine, iyi fırsatlar, şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına, çektiği zahmetin, zorlukların ve çilelerin azalacağına, bu sayede sağlığının yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada saç kestirmek beğenmemek gördüyseniz:

  • Bir arkadaşınızın yararına, önemli bir işten ya da olası bir karşı cins ilişkisinden vaz geçebilirsiniz.Gerek iş ilişkilerinizde, gerek duygusal ilişkilerde bağımsızlık ihtiyacı duymanız olasıdır.

Rüyada çok az saç kestirmek başka bir şehir ya da ülkeye taşınacağına, hasret çekileceğine, iyi bir kariyerin kapısını sonuna kadar açacağına işaret eder.

Rüyada saç küt kestirmek sevinç dolu haberler alacağına, sağlığın günden güne iyiye gideceğine işarettir.

Rüyada saçını kel kestirmek çok huzurlu ve çok mutlu bir halde olduğuna, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine ve olaylara daha farklı ve olumlu bir bakış açısı takınacağına, kısa zamanda işlerinin çok rahat edeceği şekilde ilerleyeceği ve güzel günler yaşanacağı bir döneme gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada babaya saç kestirmek ev alımı ile ilgili olarak gireceği bir işte kendisini kandırmaya çalışan bir kişi ile tartışmaya gireceğine, uzun bir süre bu durumla uğraşacağına, yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına işaret eder.

Rüyada tırnağını kestirmek sonunda mutlu olacağına, hayal kırıklığına uğrayacağına, kederleneceğine alamet etmektedir.

Rüyada istemeyerek saç kestirmek ağız tadının, rahatının ve lüksünün de yerinde olacağına, düzenbaz insanlarla tanışarak yanlış işlere girişeceğine işaret eder.

Rüyada kuaför saç kestirmek ardından imkânlarını kullanarak bu sıkıntıdan kurtulacağına, borçsuz, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada yanlışlıkla saç kestirmek büyük sıkıntılar yaşayacağına, yaşadığı sorunların hiç zarar vermeden biteceğine inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments