Rüyada saçlarını uzamış ve gür görmek

Rüyada saçlarını uzamış ve gür görmek hane içinde tartışmaların başgöstereceğine, arkadaşlarla ve akrabalarla eğlenceli vakitler geçirileceğine, ilaç kullanılması gereken bir hastalıkla uğraşılacağına, kısmetinin ve şansının kapanacağına, kötü günler yaşayacağına, bütünlük ve dayanışma içinde olacağına, yorulduğu ve sıkıldığı zamanlarda ortaya çıkan bir rahatsızlık ile uğraşmak zorunda kalacağına, daha sonra yaşadığı bazı şeylerden ötürü pişman olacağına ve gittiği yoldan döneceğine yorulmaktadır.

Rüyada saçlarını uzamış ve gür gördüyseniz:

  • Parayla ilgili şeylerde şanslısınız.

Rüyada saçlarını uzamış ve gür görmek yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine, yakında gerçekleşecek bir gönül ilişkisine yorulmaktadır.

Rüyada saçlarını çok uzamış görmek hayırlı bir çalışma ile muhtaç insanlara destek olunacağına, bol kazançlı bir işin başına geçileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada saçlarını uzamış ve siyah görmek bol kazançlı bir işe girileceğine, hayat içerisinde bazı hayal kırıklıkları yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada başkasının saçlarını uzamış görmek yoğun stres altında kalacağına, maddi ve manevi açıdan çok zarar görüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada arkadaşının saçlarını uzamış görmek saygınlığını yitireceğine ve insanlar tarafından ayıplanacağına, aile büyüklerinden birinin başının sıkışması üzerine kendisine yardımcı olunacağına, çıkan bazı dedikodular yüzünden kötüye giden evliliğin düze çıkması için uzun uğraşlar verileceğine delalet eder.

Rüyada saçlarını uzamış görmek yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına, neşeleneceğine, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına işaret etmektedir.

Rüyada eşinin saçlarını uzamış görmek üzüntülerin ve sıkıntıların bertaraf edileceğine, hayırlı, bereketli ve rahat bir hayat yaşanacağına işarettir.

Rüyada birinin saçlarını uzamış görmek dertlerin biteceğine, sıkıntıların aşılacağına, deyim yerindeyse kendisini yeniden yaratacağına, ancak daha önceden kendisini tanıyan kötü kalpli ve zalim birisi tarafından yine kötülüğe çekilmeye çalışılacağına, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments