Rüyada seccadeye idrar yapmak

Rüyada seccadeye idrar yapmak kızına daima sahip çıkacağına ve onu desteklemekten de hiç vazgeçmeyeceğine, işlerin çok büyük bir aksama yaşayacağına, aydınlık günlerin karanlığa dönüşeceğine, hayatına kaldığı yerden çok daha güçlü şekilde devam edeceğine, basiretinin bağlanmasından ötürü göz göre göre zarar görülecek bir işe girileceğine, mutlu ve huzurlu olunacağına, toplum içindeki yerin değerleneceğine, şifa edineceğine, eline geçen büyük ve hayırlı işler sayesinde çok kazanç elde edeceğine, kendisine uygun bazı projelere girerek uzun bir zaman boyunca kendisine yarar sağlayacak kişiler ile tanışacağına delalettir.

Rüyada seccadeye idrar yapmak gördüyseniz:

  • Gaflar yapılabilir, ağızdan kaçan kelimeler sorun yaratabilir.

Rüyada seccadeye idrar yapmak çarelere ve çözümlere ulaşacağına, şifa bulacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine, kendisine müjdeli haberlerin iletileceğine ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına yorulur.

Rüyada birinin seccadeye idrar yapmak malını ve parasını kaybedeceğine, tatsızlıkların aşılacağına, dertleri biteceğine tabir olunur.

Rüyada seccadeye oturmak eşlerine karşı baskın davranacaklarına ancak her koşulda anlayış görecekleri için bu durumun ilişkiye zarar vermeyeceğine, yeni bir ortama girileceğine yorulur.

Rüyada seccadeye ayakkabı ile basmak hayatının ortalarında olan kişiler için yeni ortamlara gireceğine ve çevresini genişleteceğine, herhangi bir sıkıntı yaşanıyorsa eğer yakın bir arkadaşın desteği ile çözüme kavuşturulacağına delalet eder.

Rüyada seccadeye basmak yapılan bir toplantıdan olumlu bir sonuç çıkarılacağına, geleneklere ve göreneklere değer verileceğine tabir olunur.

Rüyada seccadeye pislemek kardeşlerin el ele vererek bir iş kuracaklarına ve rakiplerin alt edileceğine, hakkın lütuflarına sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada seccadeye işediğini görmek rakiplerine karşı her zaman zafer kazanacağına, her istediği şeye yakın zamanda sahip olacağına delalettir.

Rüyada seccadeye sarılmak eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek kimsenin yapmak istemeyeceği ancak çok kazanç getirecek çalışmalara imza atacağına, güçlüklerle dolu geçen günlerin sağlık açısından da bazı sorunlara neden olacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments