Rüyada selam görmek

Rüyada selam görmek refah düzeyinin artacağına, kendisine verilen görevleri yerine getireceğine, bazı girişimlerde bulunacağına, üst bir mevkiye ve zenginliğe götüreceğine, girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına ve kendisine hedef olarak koyduğu noktayı çok çalışarak ve azim göstererek kısa zaman içinde geçeceğine, çok saygın bir kişi olarak yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük huzursuzlukların başgöstereceğine, kardeşlerin birlikte bir iş  kuracağına tabir olunur.

Rüyada selam gördüyseniz:

  • Duygusal taktiklerin faydasını görebilirsiniz.

Rüyada selam verip selam almak insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, çok güzel ve mutluluk dolu günler göreceğine işaret eder.

Rüyada selam vermek selam almak artık rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine, yaşanabilecek kazaların bertaraf edileceğine, daha dikkat çeken  ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına işaret eder.

Rüyada selam gelmesi bununla birlikte işlerin boş verileceğine, kardeşleri ve akrabaları ile tartışacağına ve iş dünyasında geriye düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada selam verilmesi sahip olduklarının kıymetini bileceğine, yakın bir arkadaşla ters düşüleceğine, haksız kazanç elde eden bir kişi ile uğraşmak zorunda kalınacağına işaret etmektedir.

Rüyada selam söylemek gönlünün ferahlayacağına, yaşadığı stresin biteceğine, herhangi bir sıkıntı yaşadığında bunu dua ile çözeceğine işaret eder.

Rüyada ya selam demek eğlenceli günler geçirileceğine, hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına, rüya sahibinin de bu durumun bir parçası olacağına ve insanların mutluluğunu paylaşıp, onları tebrik edeceğine delalettir.

Rüyada selam görmek kazançlı bir ortaklığın bozulacağına, kötü günlerinin, sıkıntılarının, sorunlarının ve problemlerinin de son bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada selam aleykum kazandığı başarılar ve geldiği mevkiden ötürü kendisini çekemeyen insanlar tarafından üzücü olayların içine çekilmek isteneceğine, olumsuz olaylarla karşılaşacağına alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments