Rüyada serçe sevmek

Rüyada serçe sevmek bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine ve ferahlığa çıkılacağına, eldeki mal ve mülkün kısa sürede büyük kayba uğrayacağına, sevilen bir akrabanın ölüm haberinin alınacağına, anne ya da babanın hastalandığı haberinin geleceğine, gelecekle ilgili umutların yıkılacağına, iş dünyasında önemli bir şahsiyet haline geleceğine, başarıdan başarıya koşacağına, dolandırılacağına, sıkıntının, derdin sona ereceğine, rahat edeceği ve mutlu olacağı bir döneme gireceğine, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına işaret eder.

Rüyada serçe sevmek gördüyseniz:

  • Kuralına göre oynamayan ya da belli ilkelerin ya da yöntemlerin dışına çıkan kişi, grup veya kurumlar yorucu bir sürece işaret ediyor.

Rüyada serçe yutmak sıkıntı yaşadığı zamanlarda hep bir çıkış yolu bulacağına, sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine ve çok başarılı işlere imza atacağına delalettir.

Rüyada serçe yemek aile bireyleri ile ilgili olarak bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, bazı konser etkinliklerine katılacağına ya da sinema filmi izleyeceğine rivayet eder.

Rüyada serçe ötmesi sıkıntılı bir dönemi aştıktan sonra çok iyi ve güzel günler yaşanacağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, sıkıntı ve endişenin ortasına düşeceğine, çok uzak bir yere gideceğine ya da uzak bir yerden üzücü bir haber alacağına inanılır.

Rüyada serçe sevmek hayat boyu kendisine yardım eden insanlar sayesinde hiçbir zorluk çekmeden yaşayacağına, üzücü, sinir bozucu ve rüya sahibinin rahatsız olmasına sebep olacak olayların yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada serçe uçurmak kişinin toplum içindeki saygınlığının artacağına, attığı her adımda çok daha kötü durumlara düşeceğine ama daha sonra sevdiği insanlardan birisinin vereceği destek sayesinde problemlerini teker teker çözeceğine ve çok büyük atılımlar yapmak için özgüven kazanacağına alamet eder.

Rüyada serçe avlamak yeni bir iş için deneyim edinme hevesine kapılacağına, kolaylığa kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada serçe gagalaması yeni bir işe girileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine tabir olunur.

Rüyada serçe emzirmek içine girdiği bir toplulukta kendisini üzmeye çalışan bir kişi ile ağız dalaşına gireceğine, hayırlı başlangıçlar yapacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments