Rüyada sevdiğim kişi görmek

Rüyada sevdiğim kişi görmek bir yıkımdan ötürü çok zor ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, kişinin mutluluğuna gölge düşüp, sıkıntılı günler geçireceğine, kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine, bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine ve beklediği bir yolcudan hayırlı haberler alacağına, insanların duyduğu tüm saygının ve hayranlığın yok olacağına, özel hayatında da bazı yeni kararlar alacağına, nazardan korunarak daha huzurlu hissedileceğine, işlerinin rast gideceğine, güveninin artacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğim kişi gördüyseniz:

  • Gerekli ataklığı gösterebilirseniz dar boğazları kolaylıkla geçersiniz.

Rüyada sevdiğim kişi görmek refah düzeyinin gittikçe düşeceğine, sıkıntıların yakın zamanda gelecek bir aile büyüğü sayesinde aşılacağına inanılır.

Rüyada sevdiğim kişi başkasını seviyor yasa dışı yollara meyli olması nedeniyle kendisi dışında sevdiklerinin hayatına da sıkıntı vereceğine, üstesinden gelemeyeceği zorluklar vermeyeceğine inanılır.

Rüyada sevdiğim kişi ile el ele tutuşmak sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine, pek çok iş fırsatının ayağına geleceğine işaret eder.

Rüyada sevdiğim kişi benimle konuşmuyor iş yerinde en gözde personel ya da memur olacağına, istediği makama geleceğine inanılır.

Rüyada sevdiğim kişi elimi tuttu halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, evinde kaynayan tenceresinin boş kalacağına delalet eder.

Rüyada sevdiğim kişi ile sevgili olmak ruhsal huzuruna kavuşmuş olan kişinin keyfini bozacak gelişmelere de kulak asmayacağına, bir sebeple maddi ve manevi olarak büyük bir sorun yaşanacağına delalet eder.

Rüyada sevdiğim kişi ile tartışmak yaşayacağı her güzellik için allah’a şükran borçlu olacağına, huzur ve mutluluk verecek olaylar yaşanacağına, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğim kişi evime geldi en çetin zorlukların aşılacağına, rüya sahibinin hayatında bolluğun, bereketin ve huzurun hâsıl olacağına tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.