Rüyada sevdiğin kişinin ihanet etmesi

Rüyada sevdiğin kişinin ihanet etmesi işlerinin hep yolunda gideceğine, bir sebeple çok zor duruma düşeceğine, işlerinin sarpa saracağına, sevilen kişilerle kurulacak bir ortaklık sayesinde çok ses getiren işlere girileceğine, büyük sorunlar yaşayacağına, sevdiği kişiler ile çok zor zamanlar geçireceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, iyi geçiminin biteceğine, insanlarla arasının açılacağına, yardım edilen kişilerin ihanetle cevap vereceklerine, uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden iyi haber gelmeyeceğine, dost ve akrabaları sayesinde çıkacağına delalet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin ihanet etmesi gördüyseniz:

  • İlişkileriniz beklenmedik değişimlere maruz kalabilir.

Rüyada sevdiğin kişinin ihanet etmesi çok büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, mesleğindeki başarılarının ve zaferlerinin artacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin sana ihanet etmesi yeni gayrimenkuller alınacağına, kötülüklerden hep uzak olmaya, güvende olmaya delalet eder.

Rüyada sevdiğin kişiye ihanet etmek güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına, rahat bir işe girileceğine, sanatla igili olarak bazı çalışmalar yapılacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin öldürülmesi büyük sorunlar ile karşılaşacağına, üzüntülerini çok kısa zaman içinde mutluluğa dönüşeceğine, hem de özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kişinin ölmesi yaşanan üzücü olayların hayırlı duruma döneceğine, bunun keyfini kutlama ya da eğlence yaparak çıkaracağına işaret eder.

Rüyada sevdiğin kişinin kucaklaması kendisini üzen birçok kişi ile arasındaki ipleri koparacağına, manevi anlamda da huzur içinde olacağına delalettir.

Rüyada sevdiğin kişinin nişanlanması sıkıntılı günler geçireceğine, yapılan çalışmaların ve ortaya konan projelerin kar ve mutluluk getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kişinin bayılması mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına, başarının, mutluluğun ve kazancın azalacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments