Rüyada sevdiğin kızın kaçması

Rüyada sevdiğin kızın kaçması başına çok güzel olaylar geleceğine, uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine ve aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, başında büyük uğursuzlukların ve şanssızlıkların dönüp durduğuna, kötü kişilerle karşılaşarak onların gazabına uğrayacağına, aile hayatında çok istediği ve hayallerini süsleyen bir bebeğe sahip olacağına ve çok güzel bir hayat süreceğine, yeni arkadaşlıklar kuracağına, yeni mekânlara gireceğine, ona dört elle gönülden bağlanacağına, tövbelerinin ve dualarının kabul olacağına, uzun uğraşlar sonucunda rahat bir nefes alınacağına, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, şansının artacağına, rahatının yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kızın kaçması gördüyseniz:

  • Savlarınıza veya tezlerinize karşı çıkan kişiler olabilir.

Rüyada sevdiğin kızın sözlenmesi kazanılan paraların hayır için kullanılacağına, yaşadığı sorunların katlanarak devam edeceğine ancak daha sonra karşısına çıkacak bir işte adım atarak hayatında bir dönüm yapacağına işarettir.

Rüyada sevdiğin kızın kaçması çok uzun bir zamandan yapmak istediği şeyleri yakın bir zaman içinde teker teker gerçekleştireceğine, alınan bir iş teklifinden ötürü gurbete çıkılacağına delalettir.

Rüyada sevdiğin kızın açılması üzüntülerin, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine, işinde en üst noktaya gelmek için hırslı, azimli ve kararlı duruşundan taviz vermeyeceğine işarettir.

Rüyada sevdiğin kızın ilgilenmemesi bazen böyle yaparak daha rahat ve huzurlu olunduğuna,  çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve bu sayede daha farklı bir şekilde hareket edileceğine, bir sebeple çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kızın aldatması çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine ancak kendisini toparlayıp bu kişiyi hayatından tamamen çıkaracağına, artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine delalet eder.

Rüyada sevdiğin bir kızın sarılması kişinin sevgiden yana eksiklik yaşamayacağına, ancak karşılaşacağı bir durumda tecrübesizliğinden dolayı yanlış bir adım atacağına, yaptığı işin de sıkıntılı olması sebebiyle istenmeyen durumlara düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kızın gülümsemesi üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına, imrenilecek bir ev yaşantısının olacağına delalet eder.

Rüyada sevdiğin kızın konuşmaması yeni girişimlerde bulunacağına, işinde uzmanlaşmak ve makam sahibi olmak için atılımlara geçeceğine, elinde avcunda ne var yatırdığı bu işin çok kötü sonuçlar doğuracağına işaret etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments