Rüyada sevdiğine sarılmak ve ağlamak

Rüyada sevdiğine sarılmak ve ağlamak arzu ettiği şeylere ulaşmaktan duyduğu büyük huzur ile yardıma muhtaç ve kimsesiz insanlara yardım edeceğine, atılacak adımla birlikte kendisine iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına, kişinin kendisini hayallerine ve hedeflerine taşıyacak kapıları rahatlıkla açacağına, sorunların son bulacağına, yapmayı çok istediği şeyleri yapmak için kendisine fırsat yaratacağına, rahat edeceğine, mutlu ve sağlıklı olacağına, işlerin kısa süre içinde şaha kalkacağına, sporla ilgili bazı aktivitelerin gerçekleştirileceğine, yapılan iyilikler sayesinde çok sıkı dostluklar kurulcağına inanılır.

Rüyada sevdiğine sarılmak ve ağlamak gördüyseniz:

  • Neler yapabileceğinizi açıkça belirtip, pazarlık aşamasında kendi lehinize adımlar atmanız gerekiyor.

Rüyada ayrıldığı sevdiğine sarılmak kısa süre içinde büyük bir iş sahibi olunacağına, uzun zamandan beri çok sorun yaşadığı bir konuda hayırlı bir sonuca varacağına işaret eder.

Rüyada sevdiğine sarılmak islami parasız ve işsiz kalacağına, geçim derdine düşeceğine, yeni işlere girmek için büyük bir sermaye oluşturulacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğine sımsıkı sarılmak işlerinde yenilikler yapacağına, gün geçtikçe daha büyük hayalkırıklığına uğranacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğine sarılmak ve ağlamak sağlıklarına zeval gelmeyeceğine, hem yoklukla hem de sağlık sorunlarıyla mücadele etmek zorunda kalacağına işarettir.

Rüyada küs olduğu sevdiğine sarılmak inancını yitirmeyen tanıdıklarına şükranlarını ileteceğine, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, hatta kendi işinin sahibi olabileceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğine sarılmak diyanet çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına, ele geçen paraları gelecekte evlatlarının kendi hayatlarını kurmaları için birikime yönlendirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğine sarılmak öpmek endişelerin yerini mutluluğun alacağına, dileklerine ve dualarına kavuşacağına inanılır.

Rüyada sevdiğine sarılmak dayanışma içinde kalacağına, maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına, sorunların ardından çok büyük bir başarıya kavuşulacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments