Rüyada sevdiğinin senden uzak durması

Rüyada sevdiğinin senden uzak durması mali gücünü yitireceğine, kazadan ve beladan başının kurtulmayacağına, tükenmez bir rızık elde edeceğine, elde edilen kazanç ve ulaşılan ün yüzünden kötü kişiler tarafından zor duruma düşürüleceğine, darlıktan ferahlığa çıkılacağına, sorunların biteceğine, başarılarının devamlı olacağına, kolaylıklarla karşılaşacağına, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine yorulur.

Rüyada sevdiğinin senden uzak durması gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız olumlu ilerleyecek.

Rüyada sevdiğinin senden uzak durması çok uzaktaki bir kişiden yaptığı iş ile ilgili olarak çok sevindirici ve çok büyük başarılar kazandıracak haberler alacağına, yükseleceğine, isteklerine ve arzularına kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin senden uzak durması umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına, rüyayı gören kişinin herşeye karşı hazırlıklı olduğuna ve bu kişi tarafından hazırlanmış olan küçük ama kötü bir olaydan sonra rüya sahibinin bu kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına delalet etmektedir.

Rüyada sevgilinin senden uzak durması haksız kazanç elde eden bir kişi ile uğraşmak zorunda kalınacağına, yaşayacağı değişim ile birlikte yardıma muhtaç olan herkese maddi ve manevi olarak yardım edeceğine işaret eder.

Rüyada birinin senden uzak durması yapılan onca şeye rağmen işlerin duracağına, aile hayatında büyük sevinç yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin senden uzak durmasi kişinin altından kalkamayacağı sorunlar yaşamayacağına, kafasının boşalacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğinin senden hoşlanması bunun kendisine ilaç gibi geleceğine ve büyük bir sürpriz olacağına, nankörlük ve vefasızlık göreceğine delalet eder.

Rüyada sevdiğinin senden kaçması kul olarak yerine getirmesi gereken vecibeleri ihmal edeceğine, allah’ın yaşamayı kendisine istediğinden de fazla layık göreceğine ve bu sayede torunlarını görme şansına da nail olacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin senden af dilemesi işlerde meydana gelen aksamalardan ötürü maddi olarak zarara uğranacağına, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine ve ferahlığa çıkacağına delalet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Elif

rüyamda sevdiğim çocuğu gördüm evimize geliyordu bir kaç hafta misafir oluyordu ailesiyle sorun yaşadığı için sevdiğim çocuk abimin arkadaşı ve rüyamda bir arkadaşına onu çok seviyorum ama uzak durmalıyım abisine bunu yapamam diyordu