Rüyada sevgilinin başkasıyla evlendiğini görmek

Rüyada sevgilinin başkasıyla evlendiğini görmek tüm sıkıntılarının kısa bir sürede ortadan kalkacağına, yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına ve huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine, kişinin kazancının artacağına, çocuk sahibi olunacağına, işlerinin aksayacağına ve kötüleşeceğine, mevki ve makam sahibi kişiler ile kurulacak olan dostluk sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, gözünü bürüyen mal hırsı nedeniyle çok yanlış yollara gireceğine ve belalı kişilerle iş birliği yapacağına, rahatlayacağına, ferahlayacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına, sıkıntılarından kurtulması sayesinde rahat bir nefes alacağına ve kendini çok iyi hissedeceğine, büyük atılımların yapılacağına, uzun zamandan beri ödenemeyen borçların ödeneceğine yorulur.

Rüyada sevgilinin başkasıyla evlendiğini gördüyseniz:

  • Belli konularda ikna edilmek, kendinizi garantiye almak veya iltifat işitmek için yapacağınız girişimlerin karşılığında aradığınız tepkileri bulamayabilirsiniz.

Rüyada sevgilinin bir başkasıyla evlendiğini görmek geçim sıkıntısının sona ereceğine, evin kasasına giren gelirin artacağına, eksiği kendinde bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevgilinin başkasıyla evlendiğini görmek aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına, karşılaşacağı bazı olaylardan ötürü kalbinin kırılacağına, kazancının eksileceğine yorulur.

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla evlendiğini görmek şimdilik yalnızlıkla dolu günler geçirileceğine, daha sonra bunun ayyuka çıkmasıyla yüzünün kızaracağına işarettir.

Rüyada eski sevgilinin bir başkasıyla evlendiğini görmek gelirin tükeneceğine, ne denli büyük olursa olsun kötü şansın uzaklaştırılacağına yorulur.

Rüyada sevgilinin başkasıyla evlendigini söylemesi aile hayatı ile ilgili çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve rüya sahibinin evlilik yolunda ilerleyeceğine, üzüntü veren bir durumun ortadan kaldırılacağına, yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevgilinin başkasıyla evlendiğini duymak güzel günlerin kapıda olacağına, borçlarının artacağına ve bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla evlendiğini duymak şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, büyük bir maddi kazanca kavuşulacağına, sıkıntılı zamanların geride kalacağına, elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, böylece maddi imkânların genişleyeceğine işarettir.

Rüyada bir başkasıyla evlendiğini görmek sorunların aile büyüklerinin yardımıyla çözüme kavuşacağına, daha temkinli ve garantici olacağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.