Rüyada sevgilinin parasını saymak

Rüyada sevgilinin parasını saymak ancak daha sonra yakın bir arkadaştan alınacak destek sayesinde zorlukların aşılacağına, içinde bulunduğu sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtulacağına, kendisini kötü hissettiği zamanların sona ereceğine, uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına ve geçim sıkıntısı çekileceğine, kazancın her geçen gün daha da çoğalacağına, kötü günleri arkasında bırakacağına, sıkıntılarının büyük bölümünü çözeceğine, şansının yaver gitmesiyle birlikte bir anda yeniden atılıma geçerek kendini toparlayacağına işarettir.

Rüyada sevgilinin parasını saymak gördüyseniz:

  • Mevcut bir düzenleme veya planın kendi kendini geliştirmesi için daha fazla araştırma yapılması gerekiyor.

Rüyada sevgilinin parasını saymak işyerinde ve evde bereketin ve bolluğun artacağına, çok büyük tartışmalar ve kavgalar yaşanacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin parasını çalmak ortalığın karışacağına, sevgi ve birlik içinde yaşayan kişilerin arasına düşmanlık gireceğine, iyi gününü de, kötü gününü de paylaşacağına, zor günlerinden en çok sevgilisinden destek göreceğine işarettir.

Rüyada parasını kaptırmak sıkıntıların, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine ve haneye eskisi gibi bolluk ve bereket yağacağına, üçüncü gözünün açılacağına, herkesin göremeyeceği şeyleri görüp algılayacağına ve bununla da kalmayarak mesleğinde profesyonelleşeceğine inanılır.

Rüyada parasını düşürmek yaşam enerjisinden ve isteğinden hiç bir şey kaybetmeyeceğine, yaşamının güzelliği ve kolaylığı sayesinde her zaman hayata sıkı sıkı bağlı olacağına, ulvi kimse haline geleceğine, hikmet sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada parasını bulamamak kısa süreli hastalık yaşamasına, sorunların çözüleceğine, kavgaların ve tartışmaların ortadan kaldırılacağına delalet eder.

Rüyada annenin parasını çalmak kazancın günden güne düşeceğine, kendisinin aleyhinde veya arkasından işler çeviren kişileri tek tek tespit ederek gerekeni yapacağına işarettir.

Rüyada baskasinin parasini harcamak herkes tarafından takip edilen ve kıymet gören bir kişi olunacağına, hayallerine ve beklentilerine kavuşacağına delalettir.

Rüyada bir başkasının parasını almak allah’ın kendisine nasip ettiklerinden de razı geleceğine, sıkıntılarını ve sorunları bu sayede halledeceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments