Rüyada seyyar satıcı

Rüyada seyyar satıcı işle ilgili yapılan görüşmelerin sonuçsuz kalacağı, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, yeni bir iş konusunda yakın bir arkadaşla ortaklık kurulacağına, daha iyi imkânlara sahip olacağına, başına uğursuz olayların geleceğine, rahat edeceği bir döneme gireceğine, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, ortaklar arasında maddi konulardan ötürü sürtüşmeler yaşanacağına, elde bulunan maddi olanakların kaybedileceğine, kendine olan inancının ve güvenin karşılığını da olumlu şekilde almayı başaracağına delalettir.

Rüyada seyyar satıcı gördüyseniz:

  • Aslında aynı şeyleri istiyor veya düşünüyor olsanız bile, ne pahasına olursa olsun size itiraz eden veya yapmanız gereken şeyleri söyleyen kişiler olabilir.

Rüyada seyyar satıcı gözünün de gönlünün de doyacağına, karşısına çıkan engelleri çok zorluk çekmeden kısa bir zaman içinde atlatacağına, eline geçen fırsatları başarılı ve büyük kazanç sağlayacak şekilde kullanacağına ve çok rahat edeceği bir döneme gireceğine yorulur.

Rüyada seyyar ev görmek hayata karşı cesaretleneceğine, maddi anlamda boşluğa düşüleceğine, işlerin günden güne daha da kötüleşeceğine, rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına rivayet eder.

Rüyada seyyar merdiven görmek kıskanan kişiler tarafından ortaya çıkarılan kötü sürprizleri kendi bilek gücü ile yeneceğine ve korkusuzca işinin başında duracağına, uzunca bir süre boyunca tek başına kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada seyyar tatlıcı görmek kendisiyle de gururlanacağına, hayatındaki pürüzleri düzelterek yepyeni bir yaşam sayfası açacağına tabir olunur.

Rüyada seyyar köfteci görmek gün sayacağına, sağlık sorunlarının uzaklaşması ile kişinin keyfinin yerine geleceğine alamet eder.

Rüyada seyyar görmek şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine, bir sebeple eşi ile arasının açılacağına yorulur.

Rüyada seyyar merdiven taşımak kazancın arttırılması için ikinci bir işe girileceğine, yaşanan üzüntü ve sıkıntıları çözeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada seyyar satıcı arabası çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarfedeceğine, daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına, aile hayatında hayırlı gelişmelerin yaşanacağına tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments