Rüyada sigara izi

Rüyada sigara izi maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine ve var olan hastalıklara allah’ın izni ile şifa bulunacağına, huzursuzluğundan ve karamsarlığından kurtulacağına, fakirleşeceğine tabiri cazise attan inip eşeğe bineceğine yani azı ile yetinmek zorunda kalacağına, maddi ve manevi olarak sorun yaşayacağına, ölümün manalarını bulmaya çalışacağına, iş hayatında yaşadığı sorunlar işin destek istediği bir kişinin, yardımcı olmayacağına ve sorunların üstüste geleceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük ilerleme kaydedileceğine, çok güzel günler ile karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada sigara izi gördüyseniz:

  • Stratejik bir plan dahilinde uzlaşmacı olmanız zor bir durumun altından kalkmanıza yardım edebilir.

Rüyada sigara içmeyen kişinin sigara içmesi bir düğün ya da bir sünnet gibi hayırlı ve sevinçli bir olay olacağına, alacağı bazı yardımlar sayesinde çok hayırlı ve güzel işlere gireceğine delalettir.

Rüyada sigara içmeyen birini sigara içerken görmek özellikle küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine, sağlıkla ilgili bazı sorunların baş göstereceğine delalet etmektedir.

Rüyada hiç sigara içmeyen birini sigara içerken görmek aile bireyleri arasında çok büyük tartışmalar yaşanacağına, hayallerine kavuşacağına yorulur.

Rüyada sigara kullanmayan birinin sigara içmesi yayılacağına ve makamının da yükseleceğine, yarınlara olan bakış açısının olumlu yönde değişeceğine delalet etmektedir.

Rüyada tabirleri sigara içmeyen birinin sigara içtiğini görmek bir türlü işin içinden sıyrılamayıp sinirden gözyaşı dökeceğine, kendisini kaybedeceği ve çok zor bir şekilde toparlanacağı bazı olaylar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada sigara içmeyen birinin sigara içtiğini görmek tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına, işlerin bir müddet durma noktasına geleceğine delalet eder.

Rüyada sigara içmediği halde sigara içmek kazancın neredeyse yarı yarıya düşeceğine, manevi olarak çok yıpranılacağına, büyüleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sigara izi bazen de kişinin bir tehlike ile karşı karşıya kalacağına, emeklerinin boşa gideceğine, hayallerinin yıkılacağına işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments