Rüyada sihirli su görmek

Rüyada sihirli su görmek kimsenin arkasından konuşmayacağına ve kendisine önemli bir kötülükte bulunmuş bir kimseyi affedeceğine, bazı büyük çalışmalar yapacağına, bolluğun sürekli olacağına ve geçim derdinin biteceğine, başkaları tarafından önemsenen biri haline geleceğine, zevki sefa içinde olacağına, kazandıklarının tadını çıkaracağına ve yaşamayı da bileceğine, hiç olmadık yerde çıkan bir sorunun bu sayede çözüme kavuşacağına, öleceği zaman kendisini yaşatacak güzellikte işler yapacağına, yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına, gücünün, kudretinin yerine geleceğine işarettir.

Rüyada sihirli su gördüyseniz:

  • Dikkatli olmamanız durumunda yanlış anlaşılabilir veya yanlış yorumlanabilirsiniz.

Rüyada sihirli güç sağlığına kavuşacağına, geniş rızık elde edeceğine, böylece hayata yeniden sarılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sihirli yüzük garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine, ailesinin kararları ile yaşamak zorunda kalacağına ve bu durumun kendisine büyük bir mutsuzluk getireceğine rivayet eder.

Rüyada sihirli su görmek parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine, işlerinin büyük bir başarı kazanması sayesinde yüklü miktarda para kazanacağına rivayet eder.

Rüyada sihirli lamba kısa süre içinde büyük atılımlar yapacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, kardeşler arasında büyük tartışmaların ve bu tartışmalar sonunda kırgınlıklar yaşanacağına, kurulu düzenin bozulmasına sebep olacak bazı olaylar yaşanacağına, sıkıntıların ve sorunların üst üste geleceğine alamet eder.

Rüyada sihirli kapı görmek şifaya ve çarelere kavuşacağına, hiçbir isteğinin yarıda kalmayacağına, sevdiklerine kavuşacağına ve muradına ereceğine alamet eder.

Rüyada sihirli orman görmek mesleğinde başarı ve zafer elde edeceğine, elde bulunan güzel şeylerin zarar göreceğine yorulur.

Rüyada sihirli birini görmek hayırlı bir iş için bazı arkadaşlardan destek alınacağına, sevdiği kişilerden maddi yardım alacağına delalettir.

Rüyada sihirli kitap görmek düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına, kısa bir zaman içinde kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments